شیائومی از گرم کننده ی آب هوشمند Voimi رونمایی میکند

xiaomi viomi smart water heater
گرم کننده ی آب هوشمند Voimi

این دفعه شیائومی یک محصول تحت پلت فرم MIJIA را وارد بازار جهانی کرده است. این محصول یک گرم کننده ی آب چهار لیتری هوشمند می باشد که در عرض زمان بسیار کوتاهی کاربرد خود را به مشتریانش نشان می دهد. این گرم کننده ی آب، صد و سیزدهمین دستگاهی هست که پس از ارائه ی پلت فرم MIJIA از سوی شیائومی روانه ی بازار شده است.

Voimi دستگاهی هوشمند است که می تواند آب را در سه محدوده ی دمای اتاق، گرمای حدودا ۵۰ درجه ی سانتی گراد و همچنین دمای ۱۰۰ درجه ی سانتیگراد نگه دارد. این ابزار هوشمند جالب را می توانید با استفاده از تلفن هوشمند خود کنترل کنید. به این صورت که می توانید با یک کلیک ساده دمای آب را به سرعت تغییر دهید. علاوه بر این شما میتوانید با استفاده از تلفن هوشمند خود سطح کیفیت آب و وضعیت دستگاه را در هر زمان که خواستید بررسی کنید.

Voimi دارای یک سنسور سطح آب می باشد که در هنگام کاهش مایعات به تلفن هوشمند شما این خبر را ارسال می کند و یا حتی دما را به صورت خودکار پایین می آورد تا سطح آب پایین تر نیاید. به علاوه این دستگاه دارای سنسور کنترل دما می باشد که هیچ گاه اجازه نمی دهد دمای آب از بالاترین حد ممکن، پایین تر بیاید.

بدنه ی این دستگاه دارای طراحی بسیار با کیفیتی می باشد. همچنین شیائومی قابلیت جالبی را برای این دستگاه در نظر گرفته و آن را محافظ کودک نامیده است. این قابلیت، زمانی خودش را نمایان می کند که کودک تلاش کند درب دستگاه را باز کند. اما به دلیل طراحی حفاظت شده ی این دستگاه، امکان باز شدن در توسط کودک وجود ندارد و هیچ آسیبی به کودک وارد نخواهد شد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *