گوشی موبایل شیائومی مدل Xiaomi Redmi Note 5A در نسخه ی ۴GB+64GB به فروش می رسد

تلفن هوشمند Xiaomi Redmi Note 5A در نسخه ی ۴GB+64GB به فروش می رسد
Redmi Note 5A به دلیل کیفیت ساختی که در آن به کار رفته است یکی از گوشی های برتر شناخته می شود. این تلفن همراه در دو نسخه عرضه شده است. نسخه ی اول که نسخه ی استاندارد این تلفن هوشمند می باشد، دارای تراشه ی Snapdragon 425 ، RAM 2GB و ۳۲GB حافظه ی داخلی است.
نسخه ی دوم با ۶۴ GB + 4GB RAM حافظه ی داخلی به فروش می رسد. باید اضافه کرد که در ساخت مدل بالاتر این سری از تلفن های هوشمند شیائومی، از تراشه ی Snapdragon 435 ، ۳GB RAM + 64GB استفاده شده است. همچنین تمامی این نسخه ها قابلیت پشتیبانی از micro SD را دارا می باشند، به این صورت که می توانید از یکی از دو شکاف سیم کارت آن به عنوان حافظه ی جانبی استفاده کنید.
باید گفت که در ابتدای عرضه ی نسخه ی Snapdragon 435، ۴GB + 64GB، ردمی نوت فایو ای با فروش چندانی روبرو نشد. اما در حال حاضر همه چیز تغییر کرده است زیرا نسخه ی ۴GB + 64GB این دستگاه با قیمت ۱۸۰ دلار به فروش انبوه رسیده است. کمپانی شیائومی اعلام کرده است که نسخه ی بالاتر(پایانی) این تلفن هوشمند در تاریخ ۱۵ سپتامبر و در ساعت ۰۰:۰۰ برای فروش در دسترس خواهد بود. شیائومی همچنین اعلام کرده است که نسخه های این تلفن هوشمند به زودی به تعداد انبوه تولید و به فروش طولانی مدت خواهند رسید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *