Xiaomi prepares a new wave of mobiles with MediaTek processors

به نظر می رسد شیائومی به پردازنده های مدیاتک علاقه نشان داده است. پس از ارائه یک سری Redmi Note 11 که کاملاً تحت تسلط این سازنده چیپست است، تا چهار مدل جدید در کد MIUI ظاهر شده اند که یک پردازنده MediaTek را نیز ادغام می کنند .

همانطور که از XIAOMIUI می خوانیم ، شیائومی کار بر روی توسعه نرم افزاری چهار موبایل جدید را آغاز کرده است که علاوه بر یکپارچه سازی پردازنده مدیاتک، با نام تجاری “Redmi” عرضه خواهند شد.

ممکن است با یک محدوده ورودی جدید روبرو باشیم

در جزئیات، این چهار دستگاه جدید که در کد داخلی MIUI ظاهر شده‌اند به نام‌های رمز life ، viva ، spes و veuz پاسخ می‌دهند و ظاهراً می‌توانند بخشی از اعضایی باشند که محدوده ورودی بعدی شیائومی را تشکیل می‌دهند.

Xiaomi prepara una nueva oleada de móviles con procesadores MediaTek. Noticias Xiaomi A

به همین ترتیب، در حال حاضر همه چیز یک راز باقی مانده است. باید منتظر ظهور یک گواهینامه جدید باشیم تا با جزئیات بدانیم که چه ویژگی هایی خواهد داشت و در چه محدوده ای از گوشی های هوشمند قرار می گیرد.

به این ترتیب، X iaomi بار دیگر پردازنده های کوالکام را کنار گذاشته تا بار دیگر جای خود را به مدیاتک ارزان قیمت بدهد . به لطف این موارد، این شرکت موفق می شود دستگاه هایی با نسبت کیفیت / قیمت عالی ارائه دهد و همچنین فناوری ۵G را اضافه کند.

مدخلی که شیائومی موج جدیدی از موبایل‌ها را با پردازنده‌های مدیاتک آماده می‌کند اولین بار در سایت خبری و خبری شیائومی منتشر شد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *