شیائومی می ۶ – Xiaomi Mi6

Xiaomi Mi6

شیائومی به تازگی نامی آشناست که دیگر کسی نیست که به گوشش نخورده باشد. این کمپانی پس از مدتی به امتیاز بالایی نزد علاقمندان به دنیای دیجیتال و لوازم الکترونیکی رسید. امروزه شیائومی در بیشتر حوضه های پر درخواست دیده میشود و روز به روز در حال توسعه و طی کردن مسیر موفقیت میباشد.
مطمئنا نام سری ام آی شیائومی را بیشتر از باقی مدل های آن شنیده اید. شاید علت آن این باشد که، اکثر خریداران این محصول، از خرید خود راضی بوده و توقعاتشان از یک موبایل هوشمند خوب، برآورده شده است.
مژده دهیم که شیائومی به تازگی، اسمارت فون جدیدش یعنی Xiaomi Mi 6 را به عنوان پرچمدار وارد رقابت موبایل های هوشمند کرده است. پس میتوان گفت که شیائومی به همین دلیل، در هیچ چیزی کم نگذاشته است.
شیائومی تا کنون محصولات ارزان قیمت اما با کیفیتی را روانه ی بازار کرده است. اما Xiaomi Mi 6، با قیمت اندکی بیشتر روانه شده است که تقریبا بی نقص است. پس شاید حال سوال پیش بیاید که چرا تقریبا بی نقص است؟ به همین منظور ما در ادامه توضیح کاملی به شما ارائه خواهیم کرد. تا با لحاظ حقایق بتوانید بهترین تصمیم ممکن را بگیرید.

شیائومی می ۶

شیائومی مانند همیشه در تلفن های هوشمندش، به خوبی عمل کرده است. همچنین می ۶ که از سری های معروف موبایل های هوشمند کمپانی شیائومی میباشد که بیشترین فروش این حوزه از محصولات شیائومی را به خود اختصاص داده است.
اما باید این را نیز گفت که برخی ضعف ها در این دستگاه، از جمله ضد آب نبودن و پشتیبانی نکردن از باند LTE 20 باعث شده است که از رقبای خود ۲ پله عقب بیفتد. اما به طور کلی اگر قصد خرید یک موبایل بی نقص و با قابلیت های بالا را دارید. میتوانید روی می ۶ حساب کنید

برای خرید شیائومی می ۶ – Xiaomi Mi6 کلیک کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *