Xiaomi makes cheap Android phones even better than expected

Xiaomi makes cheap Android phones even better than expected

در حال حاضر اوضاع نمی تواند برای شیائومی بهتر باشد. این شرکت چینی بیش از هر زمان دیگری گوشی های هوشمند اندرویدی می فروشد و در نظر دارد با Redmi Note 11 به قیمت دیگری عمل کند. اکنون اعلام شده است که عملکرد شارژ سریع به آن داده می شود که در غیر این صورت فقط در مدل های بسیار گران قیمت موجود است.

شیائومی ردمی نوت ۱۱ پرو + با ۱۲۰ وات شارژ می شود

در حالی که بسیاری از تولیدکنندگان گوشی های هوشمند بهترین فناوری های خود را برای گوشی های گران قیمت گران قیمت ذخیره می کنند ، اما در مورد شیائومی اینطور نیست. این شرکت چینی در ابتدا فناوری شارژ ۱۲۰ وات را در مدل های بسیار گران قیمت معرفی کرد ، اما اکنون از آن در تلفن های هوشمند بیشتر استفاده می کند. شیائومی ۱۱T Pro جدید با قیمت ۶۴۹ یورو (به آمازون مراجعه کنید) می تواند با ۱۲۰ وات شارژ شود. همانطور که خود شیائومی تأیید می کند ، این گوشی حتی ارزان تر Redmi Note 11 Pro +را وارد بازار می کند:

فرض بر این است که ظرفیت باتری نیز ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعت است. این بدان معناست که Redmi Note 11 Pro + نه تنها سریع شارژ می شود ، بلکه مدت زمان طولانی را نیز ارائه می دهد. در حال حاضر همه چیز نشان می دهد که این مدل می تواند اصلاح ارزان تر Xiaomi 11T Pro باشد – فقط با پردازنده MediaTek و طراحی متفاوت. Redmi مارک “ارزان تر” است ، بنابراین قیمت باید بسیار کمتر از مدل معمولی باشد.

شیائومی Redmi Note 10 Pro فعلی در ویدیو ارائه شده است:

شیائومی در حال برنامه ریزی برای Redmi Note 11 ، Note 11 Plus و Note 11 Pro + است

تا کنون گمان می رود که شیائومی در حال برنامه ریزی دو گوشی هوشمند Redmi Note 11 است. تصویر جدید قبل از ارائه در ۲۸ اکتبر تایید می کند که باید سه مدل وجود داشته باشد. شیائومی در حال ایجاد یک تبلیغ واقعی در مورد گوشی های هوشمند جدید است. این بی اساس نیست ، زیرا تلفن های همراه به احتمال زیاد دوباره برای پول ارزش واقعی خواهند داشت. این ارائه در ابتدا فقط در چین برنامه ریزی شده است. شاید ما خوش شانس باشیم و دستگاه ها قبل از کریسمس به ما برسند. سامسونگ همیشه باید لباس گرم بپوشد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *