Xiaomi launches the Redmi Watch 2 Lite by surprise in the Global market

شیائومی پس از معرفی Redmi Smart Band Pro خود، Redmi Watch 2 Lite جدید خود را به‌طور شگفت‌انگیز در بازار جهانی معرفی کرد، نوعی از Redmi Watch 2 که اخیراً راه‌اندازی شده است که همراه با برخی از جالب‌ترین ویژگی‌ها در بازار ما قرار دارد.

و، این Redmi Watch 2 Lite جدید به عنوان یک تکامل طبیعی از شیائومی Mi Watch Lite است که دارای صفحه نمایش بزرگتر و GPS یکپارچه است که رکورد دقیق تری را هنگام نظارت بر فعالیت های ورزشی در فضای باز به شما می دهد.

Redmi Watch 2 Lite، ویژگی ها و قیمت

در جزئیات، Redmi Watch 2 Lite جدید در کنار یک صفحه نمایش LCD 1.55 اینچی ارائه شده است که وضوح آن به ۳۲۰ × ۳۶۰ پیکسل می رسد . در این مناسبت شیائومی طراحی تقریباً بدون قاب را انتخاب کرده است که بسیار متفاوت از شیائومی Mi Watch Lite است.

Xiaomi lanza por sorpresa el Redmi Watch 2 Lite en el mercado Global. Noticias Xiaomi A

از جمله ویژگی های آن، Redmi Watch 2 Lite جدید دارای گواهی GPS ، بلوتوث ۵٫۰ و ۵ خودپرداز است تا بتوانیم از آن در استخر یا دریای آزاد استفاده کنیم. همچنین یک باتری ۲۶۲ میلی آمپر ساعتی اضافه می کند که می تواند محدوده استفاده تا ۱۰ روز یا ۱۴ ساعت با GPS فعال را ارائه دهد.

Xiaomi lanza por sorpresa el Redmi Watch 2 Lite en el mercado Global. Noticias Xiaomi A

البته، Redmi Watch 2 Lite جدید تا ۱۰۰ حالت آموزشی را ادغام می کند که ۱۷ مورد از آنها در سطح حرفه ای است . دارای مانیتورینگ ۲۴ ساعته قلب، سنج اکسیژن خون و سازگار با Strava و Apple Health می باشد.

در حال حاضر Redmi Watch 2 Lite تنها در بازار جهانی ارائه شده است و قیمت رسمی آن مشخص نیست . به همین ترتیب، به احتمال زیاد این قیمتی در حدود ۵۰ یورو دارد.

ورود شیائومی Redmi Watch 2 Lite را با غافلگیری در بازار جهانی عرضه کرد اولین بار در xiaomist منتشر شد : وب سایت خبری و خبری شیائومی.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *