Xiaomi has unveiled the mijia smart laser meter for 169 yuan

مترهای لیزری جایگزین کنتورهای سنتی شده اند زیرا نه تنها سهولت اندازه گیری را فراهم می کنند ، بلکه جمع و جور و آسان برای استفاده هستند. با استفاده از متر لیزری ، خطاها نیز تا حد زیادی کاهش می یابد. شیائومی قبلاً چندین متر لیزر تولید شده توسط شرکای خود در زنجیره محیط زیست را راه اندازی کرده است. این شرکت در حال حاضر اولین متر لیزری Mijia را راه اندازی کرده است.

دستگاه لیزری هوشمند mijia فقط یک دکمه کنترل دارد که با فشار دادن ۲ ثانیه روشن می شود. با یک فشار کوتاه ، اندازه گیری شروع می شود ، در حالی که دوبار کلیک روی دکمه ، اندازه های جلو و عقب را تغییر می دهد. طراحی یک دکمه کار با دستگاه را آسان می کند.

بدنه این دستگاه از آلیاژ آلومینیوم سبک وزن و پلاستیک های مهندسی با استحکام بالا ساخته شده است که نه تنها ظاهری مات دارد بلکه در برابر سایش و خراش نیز مقاومت بیشتری دارد. پس از یک فشار کوتاه برای شروع ، این متر می تواند طول فعلی را در یک لحظه نشان دهد. این دستگاه از لیزر دقیق و پایدار کلاس II استفاده می کند که می تواند فاصله های حدود ۵ سانتی متر و فاصله ۴۰ متر را اندازه گیری کند.دستگاه لیزر هوشمند mijia مجهز به سر لیزری تک گیرنده دو شات است. مراحل پیچیده جمع آوری داده های کالیبراسیون و نمایش انتشار لیزر در یک لحظه به پایان می رسد و دقت داده ها می تواند به حداکثر برسد. ۳ میلی متر ، که دقیق و قابل اعتماد است.

علاوه بر این ، از عملکردهای مختلفی مانند اتصال به تلفن های همراه و اتصال به برنامه Mijia برای انجام همگام سازی داده ها ، محاسبه طول / مساحت / حجم ، نقشه برداری و طبقه بندی ، طراحی ، طراحی و جلوه های مشاهده پشتیبانی می کند.

دستگاه لیزری هوشمند mijia دارای یک صفحه نمایش LCD با روشنایی بالا است که می تواند داده های اندازه گیری فعلی ، داده های اندازه گیری قدیمی ، استانداردهای اندازه گیری ، واحدها ، قدرت و سایر اطلاعات را نمایش دهد. از نظر عمر باتری ، باتری لیتیوم ۳۷۰ میلی آمپر ساعتی آن می تواند ۳۰۰۰ مجموعه داده را در صورت شارژ کامل اندازه گیری کند.

از نظر قیمت ، دستگاه لیزری هوشمند mijia به طور رسمی در پلت فرم youpin شیائومی با قیمت ۱۹۹ یوان (۳۰ دلار آمریکا) در دسترس است ، در حالی که در دوره تامین مالی به قیمت ۱۶۹ یوان (۲۶ دلار آمریکا) به فروش می رسد. دوره تامین مالی آن در ۱۳ اکتبر از طریق مرکز Xiaomist.Comping و Xiaomi youpin آغاز شد.

شیائومی برای اولین بار در Xiaomist.Com از دستگاه لیزر هوشمند mijia به قیمت ۱۶۹ یوان رونمایی کرد. ظاهر شد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *