Xiaomi has launched the new rechargeable Meia T

جاروبرقی های روباتیک به تدریج بخشی از هر خانه ای می شوند ، اما استفاده از این محصولات محدودیت هایی دارد. یکی از این محدودیت ها ناتوانی در از بین بردن لکه های سرسخت روی زمین است. به همین منظور ، شیائومی به تازگی اقدام به راه اندازی سه راهی برق بی سیم mijia با عملکرد در دمای بالا کرده است.

ماشین لباسشویی طبقه بی سیم mijia یک جارو برقی دستی است که “تمیز کردن در دمای بالا” یکی از نکات برجسته آن است. این بدان معنی است که دارای یک حالت درجه حرارت بالا ابتکاری است که از تزریق پمپ آب ۷۵ درجه سانتی گراد پشتیبانی می کند. با محلول شستشو با درجه حرارت بالا ، می تواند لکه های سرسخت مانند لکه های سس ، لکه های روغن و دانه های برنج را به طور م dissثر حل کرده و کف را ۱۵ بار در ثانیه تمیز کند ، که عملکرد را بسیار بهبود بخشیده است.

این دستگاه دارای سه روش تمیز کردن ، تمیز کردن و شستشوی مکنده است که کف را تمیز کرده و زباله های خشک و مرطوب را همزمان حذف می کند. در عین حال ، این محصول مجهز به سیستم جدید خود تمیز کننده است که از شستشو در حین تمیز کردن پشتیبانی می کند و می تواند ۱۵ بار در ۱ ثانیه شستشو شود.

علاوه بر این ، سنسور داخلی آن می تواند میزان آلودگی روی زمین را در زمان واقعی کنترل کند ، به طور خودکار حجم آب و مکش را تنظیم کرده و به طور موثر عمر باتری را افزایش دهد.

پس از تمیز کردن کف ، این جاروبرقی ، هنگامی که دوباره در ایستگاه اصلی قرار می گیرد ، می تواند غلتک را به طور خودکار با یک دکمه تمیز کرده و سپس آن را با هوای گرم در دمای ۵۵ درجه سانتی گراد خشک کند تا از بو و مشکلات کپک جلوگیری شود. به

از نظر عمر باتری ، جارو شارژی Mijia دارای عمر باتری طولانی ۳۵ دقیقه است و به صورت استاندارد به مخزن تصفیه آب ۷۸۰ میلی لیتر و مخزن فاضلاب ۶۴۰ میلی لیتر مجهز شده است.

علاوه بر این ، دستگاه مجهز به یک صفحه نمایش ۳٫۵ اینچی LED است که وضعیت عملکرد دستگاه را در یک نگاه نشان می دهد. همچنین از جداسازی خودکار زباله های خشک و مرطوب ، دستورات صوتی هوشمند و موارد دیگر پشتیبانی می کند.

قیمت این محصول ۲۹۹۹ یوان (۴۶۶ دلار آمریکا) است و در حال حاضر در چین به فروش می رسد.

ارسال شده توسط Xiaomi T برای اولین بار Mijia جدید را در Xiaomist.Com شارژ کرد. ظاهر شد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *