Xiaomi does not forget its Redmi Note 9 and it can already install MIUI 12.5 Enhanced Global

شیائومی Redmi Note 9 خود را فراموش نمی کند و می تواند MIUI 12.5 Enhanced Global را نصب کند

ظاهراً شیائومی یکی از دستگاه هایی را که سال گذشته بیشترین لذت را در میان رده اندروید به او داده بود ، فراموش نکرده است. این چیزی نیست جز Redmi Note 9 ، دستگاهی که در سال ۲۰۲۰ عرضه شد و به لطف کار فوق العاده تیم توسعه MIUI ، می توانید از MIUI 12.5 Enhanced در نسخه جهانی آن حتی قبل از سایر گوشی های تأیید شده لذت ببرید . توسط خود شرکت

{“videoId”: “x8146sq” ، “پخش خودکار”: true ، “title”: “Xiaomi Redmi Note 9 vs Note9S vs Note9T vs Note 9 Pro: ¿CUÁL ME COMPRO؟ – Comparativa”}

MIUI 12.5 Enhanced Global به طور غیرمنتظره در Redmi Note 9 وارد بازار می شود

این Redmi Note 9 به تازگی به روزرسانی MIUI 12.5 Enhanced در نسخه جهانی خود تحت نسخه v12.5.2.0 را دریافت کرده است . RJOMIX ، که وزن کلی آن ۲٫۳۷ گیگابایت است در مورد فرمت بازیابی آن و شما می توانید کتابچه راهنمای نصب بعدی را از این لینک بارگیری کنید.

Redmi Note 9 1

البته توصیه ما این است که قبل از انجام این به روز رسانی ، یک نسخه پشتیبان از دستگاه خود تهیه کنید تا از مشکلات احتمالی آن نسخه جلوگیری کنید و بتوانید بدون ناراحتی و ناسازگاری به عقب برگردید.

با تشکر از این به روز رسانی ، Redmi Note 9 قادر خواهد بود از بهینه سازی و بهبود عملکردی که این نسخه جدید MIUI 12.5 ارائه می دهد ، لذت ببرد ، چیزی که در گوشی هایی با این محدوده قیمتی بسیار مهم است ، در حالی که عملکرد تا حدودی سخت تری از سیستم پیدا می کنیم ، برای چه چیزی بسیار مهم است که بتوانیم آن را تا حد ممکن بهینه سازی کنیم.

ارزان ترین گوشی های موجود در کاتالوگ شیائومی: مدل ها ، قیمت و مشخصات کلیدی
در شیائومیست

ارزان ترین گوشی های موجود در کاتالوگ شیائومی: مدل ها ، قیمت و مشخصات کلیدی

چه زمانی MIUI 12.5 Enhanced Edition Global روی گوشی من می آید

Miui 12 5 افزایش یافته است

پس از انتشار به روزرسانی Redmi Note 9 ، شرکت آسیایی به کارگیری MIUI 12.5 Enhanced Edition Global ادامه می دهد و با وجود این که هنوز تاریخ دقیق استقرار مشخص نشده است ، تلفن های زیر تأیید می کنند که می توانند لذت ببرند خواهد بود:

  • Redmi Note 10 Pro
  • ردمی نوت ۱۰
  • Redmi Note 9 Pro
  • ردمی نوت ۸
شیائومی دومین دسته گوشی هایی را معرفی می کند که از ماه اکتبر MIUI 12.5 Enhanced Edition را دریافت می کنند
در شیائومیست

شیائومی دومین دسته گوشی هایی را معرفی می کند که از ماه اکتبر MIUI 12.5 Enhanced Edition را دریافت می کنند

البته بعداً ، هنگامی که تیم توسعه دهنده MIUI این نسخه را با سایر دستگاه ها تطبیق می دهد ، ما قادر خواهیم بود از آن در تعداد بیشتری از تلفن ها لذت ببریم ، اما باید صبور باشیم تا بدانیم دقیقاً آنها چه خواهند بود.

(تابع () {window._JS_MODULES = window._JS_MODULES || {}؛ var headElement = document.getElementsByTagName (سر) [۰] ؛ اگر (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement (script) ؛ instagramScript.src =؛ instagramScript.async = true؛ instagramScript.defer = true؛ headElement.appendChild (instagramScript)؛}}) ()؛


اخبار شیائومی Redmi Note 9 خود را فراموش نمی کند و اکنون می تواند MIUI 12.5 Enhanced Global را نصب کند که در ابتدا توسط Daniel Vega در xiaomist منتشر شد .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *