Xiaomi continues with Android 12 development and implements new improvements

شیائومی به توسعه اندروید 12 ادامه می دهد و پیشرفت های جدیدی را اجرا می کند

همین چند روز پیش، شیائومی اعلام کرد که یک سری از دستگاه‌ها را در رابطه با نسخه‌های بتا نرم‌افزار خود کنار گذاشته تا به طور کامل روی اندروید ۱۲ تمرکز کند.

اندروید ۱۲ نزدیک و نزدیکتر می شود

علی‌رغم اینکه هنوز چند هفته و حتی ماه‌ها تا رسمی شدن MIUI 13 باقی مانده است که به‌طور پیش‌بینی‌شده اولین لایه مبتنی بر اندروید ۱۲ خواهد بود ، شیائومی قدم را سبک‌تر کرده و به‌طور فزاینده‌ای پیشرفت‌های جدیدی را در نرم‌افزار پیاده‌سازی می‌کند .

{“videoId”:”x8506vo”, “autoplay”:true,”title”:”ANDROID 12: 5 COSAS BUENAS Y 3 “NO TAN” BUENAS”}

نسخه‌های بتا اندروید ۱۲ تقریباً به طور کامل در چین اجرا می‌شوند، اگرچه این شرکت در تلاش است تا در اسرع وقت آنها را در سطح بین‌المللی عرضه کند.

رایج‌ترین خرابی‌های نسخه‌های بتا راه‌اندازی مجدد غیرمنتظره هستند ، اما به تماس‌های ویدیویی و استفاده از برنامه‌های پیام‌رسان چینی نیز مربوط می‌شوند . اگرچه، این شرکت قبلاً اظهار نظر کرده است که آنها حل شده اند. آنها با شکست های بسیار رایج در این نوع بتا مطابقت دارند.

اینها عادات بدی هستند که به باتری شیائومی شما آسیب می رسانند (و افسانه های دروغین که تأثیری ندارند)
در xiaomist

اینها عادات بدی هستند که به باتری شیائومی شما آسیب می رسانند (و افسانه های دروغین که تأثیری ندارند)

به طور خاص، این خرابی‌ها در شیائومی Mi 11 Ultra که یکی از اولین مدل‌های این شرکت است که آخرین نسخه‌های بتا در آن آزمایش می‌شود، رایج‌ترین موارد بوده است .

اطلاعات بیشتر | ITHhome

(function() { window._JS_MODULES = window._JS_MODULES || {}; var headElement = document.getElementsByTagName( head )[0]; if (_JS_MODULES.instagram) { var instagramScript = document.createElement(script.srcstagram) = ؛ instagramScript.async = true؛ instagramScript.defer = true؛ headElement.appendChild(instagramScript); } })();


اخباری که شیائومی با توسعه اندروید ۱۲ ادامه می‌دهد و بهبودهای جدیدی را پیاده‌سازی می‌کند ، ابتدا توسط الخاندرو فرناندز در xiaomist منتشر شد .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *