Xiaomi brings to the global market its battery-powered drilling with intelligent functions

شیائومی پس از معرفی چند ماه پیش خود در چین، اولین مته الکتریکی خود را به بازار جهانی آورده است. ما در مورد دریل شارژی ۱۲ ولت مکس شیائومی صحبت می کنیم، یک مته با باتری که به دلیل صفحه نمایش و عملکردهای هوشمندش متمایز است.

فراتر از سوراخ کردن یا پیچ کردن، دریل شارژی بدون برس ۱۲ ولت مکس شیائومی جدید می تواند به طور هوشمندانه قدرت عملکرد خود را تنظیم کند ، بنابراین با هر نوع ماده ای که می خواهیم مته کاری کنیم، سازگار شود.

دریل شارژی ۱۲ ولت مکس شیائومی، ویژگی ها و قیمت

در جزئیات، دریل شارژی بدون جاروبک ۱۲ ولت مکس شیائومی با یک موتور بدون جاروبک که قادر به تولید گشتاور تا ۳۰ نیوتن متر است، همراه شده است . به همین دلیل از این مته برقی جدید نه تنها برای پیچ کردن، بلکه برای سوراخکاری در چوب، سیمان و آهن نیز استفاده می شود.

Xiaomi trae al mercado Global su taladrado a batería con funciones inteligentes. Noticias Xiaomi A

در میان عملکردهای آن ما تا ۳ حالت استفاده از جمله حالت دستی با ۳۰ سطح کنترل را می یابیم. اینها را می توان از طریق صفحه نمایش آن که در پشت خود مته قرار دارد مدیریت کرد. همچنین دارای یک دکمه حساس به فشار است.

Xiaomi trae al mercado Global su taladrado a batería con funciones inteligentes. Noticias Xiaomi A

اما همه چیز وجود ندارد، دریل شارژی ۱۲ ولت مکس شیائومی دارای عملکردهای هوشمند مختلفی است که می تواند گشتاور یا قدرت خود را بسته به عملکردی که انجام می دهیم تنظیم کند ، یعنی بسته به اینکه روی سطح نرم تر یا سخت تر پیچ می کنیم یا سوراخ می کنیم.

تا جایی که به استقلال مربوط می شود، دریل بی سیم ۱۲ ولت مکس شیائومی از یک باتری ۲۰۰۰ میلی آمپر ساعتی استفاده می کند که از طریق درگاه USB Type-C شارژ می شود. به گفته این شرکت، این دستگاه می‌تواند طیف وسیعی از ۵۵۰ کاربرد را با حداکثر قدرت ارائه دهد.

Xiaomi trae al mercado Global su taladrado a batería con funciones inteligentes. Noticias Xiaomi A

در حال حاضر قیمت آن در بازار جهانی مشخص نیست زیرا در حال حاضر فقط در وب سایت رسمی شیائومی برای عموم بین المللی ظاهر شده است. با این حال، در پلتفرم هایی مانند AliExpress می توانیم آن را با حدود ۱۰۰ یورو خریداری کنیم.

ورود شیائومی به بازار جهانی حفاری باتری دار با عملکردهای هوشمند برای اولین بار در وب سایت خبری و خبری شیائومی xiaomist منتشر شد .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *