Xiaomi brings its battery-powered drilling machine with smart functions to the Global market

پس از اولین نمایش خود در چین چند ماه پیش ، شیائومی اولین مته برقی خود را به بازار جهانی آورد. ما در حال صحبت کردن در مورد مته گوشی Xiaomi 12V حداکثر بدون جاروبک بی سیم، یک مته شده باتری که خارج از غرفه برای صفحه نمایش آن و برای توابع هوشمند آن است.

مته شارژی بدون برس بدون شانه Xiaomi 12V Max می تواند فراتر از سوراخکاری یا پیچ و مهره ، قدرت عملکرد خود را به طور هوشمند تنظیم کند ، بنابراین با هر نوع موادی که می خواهیم حفاری کنیم ، سازگار می شود.

مته شارژی بدون برس شیائومی ۱۲V Max ، ویژگی ها و قیمت

دریل جدید بی سیم بدون درز شیائومی ۱۲V Max با موتور بدون برس قادر به تولید گشتاور تا ۳۰ نیوتن متر است . با تشکر از این ، این مته ابتریا برقی جدید نه تنها برای پیچاندن ، بلکه برای حفاری در چوب ، سیمان و آهن نیز استفاده می شود.

Xiaomi trae al mercado Global su taladrado a batería con funciones inteligentes. Noticias Xiaomi A

در میان عملکردهای آن تا ۳ حالت استفاده از جمله حالت دستی با ۳۰ سطح کنترل را می یابیم. این موارد را می توان از طریق صفحه نمایش آن که در پشت خود مته قرار دارد مدیریت کرد. همچنین دارای یک دکمه حساس به فشار است.

Xiaomi trae al mercado Global su taladrado a batería con funciones inteligentes. Noticias Xiaomi A

اما همه چیز وجود ندارد ، مته بی سیم Xiaomi 12V Max Brushless دارای عملکردهای مختلف هوشمند است که می تواند گشتاور یا قدرت خود را بسته به عملکردی که انجام می دهیم تنظیم کند ، یعنی بسته به اینکه در سطحی نرم تر یا سخت تر پیچ می کنیم یا سوراخ می کنیم.

در زمینه شارژی بدون درز شیائومی ۱۲ ولت Max 12V از باتری ۲۰۰۰ میلی آمپر ساعتی استفاده می شود که از طریق پورت USB Type-C شارژ می شود. به گفته این شرکت ، این دستگاه قادر است محدوده ای تا حداکثر ۵۵۰ استفاده را در حداکثر قدرت ارائه دهد.

Xiaomi trae al mercado Global su taladrado a batería con funciones inteligentes. Noticias Xiaomi A

در حال حاضر قیمت آن در بازار جهانی مشخص نیست زیرا در حال حاضر فقط در وب سایت رسمی شیائومی برای عموم بین المللی ظاهر شده است. با این وجود ، در سیستم عامل هایی مانند AliExpress می توانیم آن را با حدود ۱۰۰ یورو خریداری کنیم.

ورودی که شیائومی به بازار جهانی می آورد ، حفاری باتری آن با عملکردهای هوشمند برای اولین بار در xiaomist منتشر شد : وب سایت خبری و خبری شیائومی.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *