دوربین مخصوص داشبورد خودرو شیائومی رونمایی شد

شیائومی از دوربین ۷۰ دقیقه ای مخصوص داشبورد خود با قیمت ۲۸ دلار رو نمایی می کند

Xiaomi یک محصول جدیدی را تحت پلتفرم MIJIA معرفی کرده است که این محصول ۱۱۸ امین تولید MIAIA Xiaomi است. این کالا دوریبن DVR هوشمند۷۰ دقیقه ای نامگذاری شده است و با قیمت منصفانه و به مقدار ۱۸۹ یوان (۲۸ دلار) ارائه می شود.
این Dashcam ماشین ۷۰ دقیقه ای، مجهز به حسگر تصویری قدرتمند سونی IMX323 است که از ضبط ویدئو p1080 پشتیبانی می کند و تصاویر را با وضوح بالایی ارائه می دهد. این دوربین همچنین دارای یک لنز با زاویه دید ۱۳۰ درجه است که می تواند تا سه مسیر در افق را پوشش دهد. این وسیله که دارای یک شکل مخروطی است به همراه دوربینی که در کنار آن مخروط قرار گرفته، عرضه می شود. خود دوربین دارای یک لنز کروی است که به طور کامل از شیشه ای با ۷ لایه پوشش، ساخته شده است. که این امر باعث افزایش انتقال نور، کاهش بازتاب و جلوگیری از ترک خوردن شیشه در درجه حرارت های بسیار بالا می شود.


Dashcam 70 دقیقه ای همچنین دارای یک قلاب چرخشی است که این امکان را به کاربران می دهد که زاویه شیب را به زاویه ای که شیشه دارا می باشد، بچرخانند. Dashcam همچنین دارای پشتیبانی صوتی است و می تواند با استفاده از صدای درخواستی کاربر کنترل شود. گفته شده است که صدایی از افراد مختلف مورد آزمایش قرار گرفته شده تا اطمینان حاصل شود که لهجه های مختلف را به رسمیت بشناسد. دکمه روشن و خاموش کردن این دوربین در انتهای آن قرار دارد و دور آن توسط نور احاطه شده است. این نشانگر نور دارای سه رنگ مختلف آبی، سبز و قرمز هست. رنگ آبی نشان می دهد دستگاه روشن شده است، در هنگام ضبط سبز می شود و رنگ قرمز نشان دهنده زمانی است که ضبط غیر عادی در حال رخ دادن است.


Smart Dashcam منبع تغذیه خود را از شارژر فندکی خودرو دریافت می کند و از ارتباط WiFi نیز پشتیبانی می کند . این ارتباط بیسیم dashcam را قادر می سازد تا به یک گوشی هوشمند متصل شود که این امکان را فراهم می سازد تا به صورت بلادرنگ مواقعی که توسط این دورین فیلم برداری می شود را به طور زنده مشاهده کرد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *