Xiaomi 12 Pro: New leak suggests a polarizing design

سربرگ رندر Xiaomi 12 Pro

یک نکته جدید ظاهراً اطلاعات بیشتری در مورد پرچمدار آینده شیائومی ارائه می دهد. نشت جدید بر روی صفحه نمایش جدید احتمالی شیائومی ۱۲ پرو متمرکز است. ممکن است بسیاری از این نشت جدید ناامید شوند ، زیرا نشان می دهد که شیائومی برنامه ای برای ارتقاء بزرگ در قسمت جلوی دستگاه ندارد.

احتمالاً سه مدل از Xiaomi 12 آینده وجود خواهد داشت ، Xiaomi 12 ، Xiaomi 12 Pro و Xiaomi 12 Ultra. نشتی در جلوی مدل Pro ظاهر شده است و این نشان می دهد که احتمالاً سازنده چینی همچنان در وسط یک سوراخ پانچ بر روی دوربین جلویی کلاسیک تکیه خواهد کرد.

Xiaomi 12 Pro Render
منبع: Weibo

این تعجب آور نیست ، زیرا دوربین جلویی نصب شده در زیر نمایشگر در Xiaomi MIX 4 نمی تواند دقیقاً با تصاویر بسیار خوب قانع شود. حتی پس از چندین سال توسعه این فناوری جدید دوربین ، این فناوری موفق به تولید تصاویری نشده است که شبیه دوربین جلوی ۱۰ سال پیش نیست.

اگر تصویر رندر شده جدید درست به نظر برسد ، همچنین نشان می دهد که شیائومی توانسته لبه ها را در همه طرف پرچمدار آینده بطور یکنواخت نازک کند. Dis ظاهر تازه ای ایجاد می کند ، زیرا نسل قبلی در قسمت زیرین چانه کمی ضخیم تر از کناره ها داشت.

منابع):
ویبو

مقاله Xiaomi 12 Pro: نشت جدید نشان می دهد که طراحی قطبی برای اولین بار در وبلاگ xiaomist ظاهر شد .

اشکال وب از http://feeds.feedburner.com/~r/xiaomistsBlog/~4/WYkxqFgbHns

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *