With the Lidl app you can currently save 3 cents per liter when refueling

With the Lidl app you can currently save 3 cents per liter when refueling

در برنامه Lidl اغلب می توانید تبلیغاتی را پیدا کنید که در آن می توانید در صورت رسیدن به ارزش خرید خاصی در بازار، پول زیادی پس انداز کنید یا حتی گاهی اوقات چیزی به صورت رایگان دریافت کنید. با همکاری شل، لیدل کمپینی را اجرا می کند که در آن می توانید در هنگام پر کردن ۳ سنت در هر لیتر صرفه جویی کنید. حداکثر پس انداز ۲٫۱۰ یورو است.

۳ سنت در هر لیتر هنگام سوخت گیری از طریق برنامه Lidl در Shell

به روز رسانی از ۳۱ اکتبر ۲۰۲۱: از آنجایی که قیمت سوخت هنوز بسیار بالاست، می خواهیم کمپین Lidl را به شما یادآوری کنیم. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید در هنگام سوخت گیری ۳ سنت در هر لیتر صرفه جویی کنید. یک ماه تا ۲۶ نوامبر ۲۰۲۱ منقضی می شود.

مقاله اصلی:

بنزین و گازوئیل گرانتر از همیشه هستند. در حال حاضر نمی‌توانیم بدون سوخت‌های فسیلی به طور کامل کار کنیم، بنابراین وقتی می‌توانید هر از چند گاهی چند سنت در سوخت‌گیری صرفه‌جویی کنید، خوشحال هستید. بین ۱۶ آگوست تا ۲۶ نوامبر، کمپینی در اپلیکیشن Lidl وجود دارد که با آن می توانید در پمپ بنزین های شل، ۳ سنت در هر لیتر صرفه جویی کنید. شما می توانید پر کنید تا با حداکثر ۷۰ لیتر است، بنابراین شما می توانید به ۲٫۱۰ یورو را نجات دهد.

برای اینکه بتوانید شرکت کنید، البته باید برنامه Lidl برای اندروید یا iOS را روی تلفن همراه خود نصب کنید. سپس به تبلیغات و تخفیف ها نگاه می کنید و می توانید مزیت را در آنجا فعال کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در شل پر کنید و کوپن را در محل پرداخت اسکن کنید . می توانید ببینید که آیا پمپ بنزین شما در این لیست PDF (در سند PDF) وجود دارد یا خیر. از قبل آن را بررسی کنید تا بعداً هنگام پرداخت بحث های غیر ضروری صورت نگیرد. می توانید تمام جزئیات بیشتر را در صفحه ویژه شل در کمپین Lidl بیابید (به Shell نگاه کنید).

در این ویدیو می توانید دریابید که برنامه Lidl چه کارهای دیگری می تواند انجام دهد:

آیا پروموشن لیدل با ضمانت قیمت از سوی شل ترکیب می شود؟

به گفته برخی از کاربران myDealz، کمپین Lidl می تواند با تضمین قیمت Shell ترکیب شود. اما برای این کار به کارت ClubSmart شرکت Shell نیاز دارید. این قیمت ده پمپ بنزین مارک نزدیک را مقایسه می کند و قیمت را تنظیم می کند. بنابراین می توانید بهترین قیمت فعلی را دریافت کنید و ۳ سنت اضافی در هر لیتر صرفه جویی کنید. با این حال، ما نمی توانیم آن را تضمین کنیم، زیرا اظهارات مختلفی در این مورد وجود دارد. در حالت ایده‌آل، باید خودتان ببینید که قیمت پایین است و ضربه بزنید. این بهترین عملکرد را با TankenApp ما برای Android یا iOS دارد. بنابراین شما همیشه بهترین قیمت ها را در نظر دارید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *