WISO tax: Big discount available for a short time on Amazon

WISO tax: Big discount available for a short time on Amazon

ما در حال حاضر می توانیم در آمازون صرفه جویی زیادی کنیم، زیرا اظهارنامه مالیاتی سال گذشته در هر صورت حتی ارزان تر خواهد بود. در حال حاضر تخفیف های زیادی برای مالیات محبوب WISO وجود دارد. اما باید سریع باشید، پیشنهاد فقط برای مدت کوتاهی معتبر است.

به‌روزرسانی از ۲۸ اکتبر ۲۰۲۱: اگر هنوز باید اظهارنامه مالیاتی خود را برای سال گذشته ارسال کنید، در حال حاضر می‌توانید حتی پول بیشتری ذخیره کنید. قیمت های درخشان با تخفیف های بزرگ اکنون برای مدت کوتاهی برای پیشنهادات محبوب WISO Steuer در آمازون در دسترس است. در یک نگاه:

WISO Steuer-Mac 2021 (برای سال مالیاتی ۲۰۲۰) فقط با ۱۸٫۹۰ یورو (به جای ۳۹٫۹۹ یورو) دفتر پس انداز مالیاتی WISO 2021 (برای سال مالیاتی ۲۰۲۰) فقط با ۱۸٫۱۰ یورو (به جای ۳۹٫۹۹ یورو) مالیات سال ۲۰۲۱ (شروع مالیات WISO) 2020) فقط ۱۰٫۸۹ یورو (به جای ۱۹٫۵۸ یورو) مالیات ۲۰۲۱ (برای سال مالیاتی ۲۰۲۰) فقط ۹٫۹۹ یورو (به جای ۱۴٫۹۹ یورو)

مقاله اصلی:

مالیات WISO در جمعه سیاه: آمازون قیمت ها را ۵۰ درصد کاهش می دهد

بسیاری منتظر این بودند: WISO Steuer Sparbuch (PC) و WISO Steuer Mac از Buhl (هر دو نسخه ۲۰۲۱) بالاخره اینجا هستند و برای اظهارنامه مالیاتی برای سال ۲۰۲۰ آماده هستند. ما معمولاً کمتر از ۴۰ یورو برای آنها می پردازیم. امروز به عنوان بخشی از جمعه سیاه اینطور نیست. آمازون فوق‌العاده وحشیانه است و به سرعت قیمت‌ها را تا ۵۰ درصد کاهش می‌دهد – به طرز عجیبی ارزان.

WISO Tax Savings Book 2021 (PC) در آمازون تنها با ۱۹٫۹۹ یورو WISO Tax Mac 2021 در آمازون تنها با ۱۹٫۹۹ یورو

بنابراین ما فقط ۱۹٫۹۹ یورو برای تمام نسخه های PC و Mac پرداخت می کنیم – به عنوان نسخه جعبه با سی دی، به عنوان نسخه دانلود با کد فعال سازی از طریق ایمیل یا در نسخه وب. به این ترتیب ما حتی قبل از ارسال اظهارنامه مالیاتی به اداره مالیات پس انداز می کنیم. فراموش نکنید، قیمت ها تا ۲۰۲۰/۱۱/۲۷، ساعت ۲۴ اعتبار دارند.

مالیات WISO برای چیست؟

با موفقیت WISO Steuer، اظهارنامه مالیاتی خودکار ۲۰۲۰، اتصال Elster یک امر مسلم است. کنترل خودکار چگونه کار می کند؟ داده ها به سادگی از سال قبل به صورت هوشمند منتقل می شوند، رسیدها از اداره مالیات بازیابی می شوند و اظهارنامه به سادگی بدون کاغذ به اداره مالیات ارسال می شود. همچنین ممکن است: انتقال رزروهای مربوط به مالیات از حساب های بانکی خودتان.

نحوه کار با بازیابی اطلاعات از اداره مالیات به این صورت است:

بسیار ستودنی: پس از پرداخت، می توانیم از WISO Steuer به عنوان یک برنامه در iPad و تبلت نیز استفاده کنیم و استفاده مستقل از پلتفرم در مرورگر نیز امکان پذیر است. خوب است بدانید: مجوز به شما امکان می دهد در مجموع ۵ اظهارنامه مالیاتی ارسال کنید تا از خانواده به خوبی مراقبت شود.

نکته ما: دانلود یا نسخه وب را دریافت کنید. این باعث صرفه جویی در حمل و نقل جعبه می شود و می توانید بلافاصله شروع به کار کنید. علاوه بر این، شما همیشه از طریق حساب آمازون به آن دسترسی دارید و هرگز نمی توانید آن را “به اشتباه” قرار دهید – هوشمندانه و راحت.

به معاملات جمعه سیاه بیشتری نیاز دارید؟ بیایید ۱۰۰ بهترین معامله را در مقاله بررسی خود خلاصه کنیم.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *