WhatsApp: Facebook is covering its tracks

WhatsApp: Facebook is covering its tracks

فیس بوک دیگر نمی خواهد فیس بوک باشد و نام خود را متا گذاشته است. برای روشن شدن این موضوع، این شرکت تصمیم گرفت پیام رسان واتس اپ را طوری تنظیم کند که وابستگی به گروه دیگر قابل مشاهده نباشد.

فیس بوک لوگوی پیام رسان واتس اپ را حذف کرد

فیس بوک زمانی به نام خود افتخار می کرد و به تمام برنامه های مرتبط با برچسب “از فیس بوک” داده بود. اگر در حال حاضر مسنجر واتس اپ را راه اندازی می کنید و صفحه بارگیری نمایش داده می شود، همچنان می توانید آن را در زیر مشاهده کنید. اما این دقیقا همان چیزی است که تغییر خواهد کرد. فیس بوک دیگر آنطور که ما می شناسیم فیس بوک نیست، بلکه تنها بخشی از متا است . بر این اساس، در نسخه بتای فعلی واتس اپ برای اندروید، لوگوهای فیس بوک نیز حذف شده و متا جایگزین شده است:

این نباید هیچ تأثیری بر دامنه عملکردها یا مدیریت حفاظت از داده توسط کاربران داشته باشد. متا هنوز هم فیسبوک است – فقط با نامی متفاوت. حتی اگر مارک زاکربرگ سعی کند یک “متاورس” ایجاد کند که در آن شما بتوانید چیزهایی را حتی بهتر در واقعیت مجازی بفروشید و تبلیغ کنید، همان شرکت باقی می ماند.

این می تواند برای بیش از دو میلیارد کاربر که در حباب فناوری نیستند، سردرگمی ایجاد کند. حتی این حروف باعث تعجب آنها شد، زیرا افراد زیادی هستند که حتی نمی دانستند واتس اپ متعلق به فیس بوک است . حالا فقط متا است که نمی توانید کاری با آن انجام دهید.

بهترین جایگزین های واتس اپ ارائه شده در ویدیو :

واتس اپ به زودی واکنش های خود را آغاز می کند

اخیراً مشخص شد که فیس بوک می خواهد یک عملکرد شبکه اجتماعی محبوب را در واتس اپ پیاده سازی کند. به زودی می توانید به پیام ها با ایموجی پاسخ دهید. پس از آن دیگر نیازی به ارسال ایموجی در چت نخواهید داشت، اما می توانید مانند فیس بوک ، با یک شکلک که به پیام ضمیمه شده است، به یک پست واکنش نشان دهید . توابع از فیس بوک تا واتس اپ همچنان به کار خواهند رفت، حتی اگر همه چیز اکنون بخشی از متا باشد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *