WhatsApp can simply make you invisible with a function

WhatsApp can simply make you invisible with a function

گاهی اوقات این ویژگی های کوچکی است که در استفاده روزانه از واتس اپ فاقد آن ها هستید، اما تاثیر زیادی بر زندگی شما می گذارد. وضعیت “آخرین آنلاین” دقیقاً چنین عملکردی است که به زودی یک نوآوری مهم دریافت می کند. می توانید از آن استفاده کنید تا خود را برای افراد انتخاب شده نامرئی کنید – و آنها حتی متوجه آن نمی شوند.

WhatsApp: وضعیت “آخرین آنلاین” گسترش یافته است

WhatsApp به شما این امکان را می دهد که ببینید آخرین بار چه زمانی مخاطب آنلاین بوده است. این می تواند در شرایط خاصی به یک مشکل تبدیل شود ، به همین دلیل است که می توانید انتخاب کنید که آیا همه افراد در واتس اپ مجاز به دریافت این اطلاعات هستند یا فقط مخاطبین خود. اما حتی این نیز اغلب کافی نیست، زیرا گاهی اوقات شما نمی خواهید مخاطب خاصی این اطلاعات را دریافت کند. سپس باید این اطلاعات را به طور کامل خاموش کنید. این به زودی تغییر خواهد کرد.

خودی‌های واتس‌اپ از WABetaInfo در هر دو نسخه آزمایشی واتس‌اپ برای اندروید و iOS کشف کرده‌اند که به زودی یک گزینه اضافی در دسترس خواهد بود. سپس نه تنها می‌توانید بین «همه»، «مخاطبین من» و «هیچ‌کس»، بلکه «مخاطبین من به جز …» را انتخاب کنید. بنابراین در آینده می توانید دقیقاً تعیین کنید که می خواهید برای چه کسی نامرئی باشید و برای چه کسی نه. در روابط سمی بین افراد، این می تواند ابزار مفیدی برای جلوگیری از مشکلات باشد.

عملکرد جدید WhatsApp در حال حاضر هنوز در حال توسعه است و هنوز در نسخه های قابل دسترسی عمومی این پیام رسان در دسترس نیست . خودی ها همچنین نمی دانند واتس اپ دقیقا تا چه اندازه با توسعه فاصله دارد و این ویژگی چه زمانی منتشر می شود.

واتس اپ اساساً آن را به طور غیر مستقیم با یک توییت تأیید کرده است . بنابراین در اینجا چیزی می آید:

در این ویدیو بهترین جایگزین های واتس اپ را به شما معرفی می کنیم:

واتس اپ در حال برنامه ریزی بسیاری از ویژگی های جدید است

WhatsApp در حال حاضر در حال ارتقاء پیام رسان خود است . نکته قابل توجه به زودی امکان استفاده از واتس اپ در چندین دستگاه به طور همزمان خواهد بود. این ویژگی هنوز در حال توسعه است، اما نقطه عطف جدیدی برای مسنجر خواهد بود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *