What Xiaomi product are you looking forward to coming to Spain?

منتظر چه محصولی شیائومی به اسپانیا هستید؟

شیائومی بیش از ۲۵۰۰ محصول در اختیار دارد . حدس زدن سخت است اما درست است. رقمی هذیانی که دیده‌ایم از طریق کانال‌های تجاری معمول، تقریباً ۱۵ درصد به اسپانیا می‌رسد. و رقمی که اگر به ده‌ها اتحاد و توافق‌نامه فروش یوپین پایبند باشیم، می‌توانیم آن را در سه ضرب کنیم .

با این داده‌ها می‌خواستیم از خوانندگان و تیم ویراستارانمان بپرسیم که چه محصولاتی در کشور ما از دست رفته است، از دیدن زمین در اسپانیا خوشحال می‌شوند.

کمی بیشتر مخلوط کنید

{“videoId”:”x83ajry”,”autoplay”:true,”title”:”Xiaomi Mi Mix 4″}

Mi MIX 4 پیشرفته یکی از مبتکرانه ترین ترمینال های راه اندازی شده در تاریخ شیائومی است . شاید به همین دلیل است که چندین نفر از خوانندگان ما قادر به انتخاب از بین طیف گسترده ای از پروژکتورها، تهویه مطبوع یا ماشین لباسشویی هستند، این مدل را انتخاب کردند که بدون ترک چین باقی ماند. دست کم برای یک لحظه.

Óscar Aldrey، رئیس KDD Coruña (از MiCommunity)، که مدتی پیش با او مصاحبه کردیم، معتقد است که این یک ترمینال نوآورانه است، ” گل سرسبد جدید . اولین موبایل تمام صفحه شیائومی که من دیدم Mi Mix 2 بود. که برادرم پشت سرامیکی، لهجه‌های طلایی و بلندگوی زیر صفحه‌نمایش داشت

Xiaomi Mi MIX: چگونه این خانواده در زیر جاه طلبانه ترین ترمینال خود، Mi MIX Fold متولد شد، رها شد و دوباره متولد شد
در xiaomist

Xiaomi Mi MIX: چگونه این خانواده در زیر جاه طلبانه ترین ترمینال خود، Mi MIX Fold متولد شد، رها شد و دوباره متولد شد

علاقه ای که توسط سایر خوانندگان ما به اشتراک گذاشته شده است و بنابراین “توانایی جایگزینی Mi Mix 2 SE” را ارائه می دهد. دیوید جی، یکی دیگر از خوانندگان، با Mi MIX 4 موافق است، علاوه بر این که ” ماشین لباسشویی کوچک، یک ابزار ایده آل برای کسانی از ما که تنها زندگی می کنیم و بدون نیاز به منتظر ماندن برای جمع آوری لباس برای یک لباسشویی کامل به یک پیراهن نیاز داریم.” “

لازم به یادآوری است که این موفقیت مطلق در چین گواهینامه ای را برای عرضه در خارج از کشور شما به دست آورد. اما تا به امروز هنوز خبری از صادرات احتمالی آن نداریم.

تلاش شیائومی برای تا شدن

شیائومی Mi Mix Fold Design

اما اگر ترمینالی وجود دارد که همه ما مشتاق دیدن آن در اسپانیا هستیم، آن ترمینال جدید MI MIX FOLD است. در حالی که در چین قبلاً شایعاتی در مورد ساخت دنباله Mi MIX FOLD وجود دارد، اینجا در اسپانیا حتی بویی از آن نبرده ایم . اولین لنز آن با چیپست انحصاری این شرکت یا سیستم خنک کننده مایع آن، دندان های بسیار بلندی را برای ما ایجاد می کند.

همکار ما Ricardo Aguilar، ویراستار ارشد Engadget Android و Engadget Mobile ، واضح است که این محصول شیائومی است که او دوست دارد در اسپانیا ببیند: “من فکر می کنم این تنها پاسخ جدی به تا شدن سامسونگ است، جانوری با پنل بزرگ. ، طراحی و قیمت (حداقل به نرخ ارز) کمتر از سامسونگ.

قصیده پیچ گوشتی های شیائومی: زیرا زندگی می تواند فوق العاده باشد
در xiaomist

قصیده پیچ گوشتی های شیائومی: زیرا زندگی می تواند فوق العاده باشد

نظر مشترک دانیل وگا و الخاندرو فرناندز، ویراستاران شیائومیست ما . الکس دوست دارد آن را ببیند “حتی اگر باید منتظر نسل بعدی باشیم. این محصول چشم نوازی است که دیگر مربوط به آینده نیست، بلکه از زمان حال است. در حال حاضر گزینه های دیگری در دنیای تاشو و تاشو وجود دارد. با توجه به سایر سازندگانی که در حال حاضر موبایل تاشو خود را در اسپانیا عرضه می کنند، حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

تا کردن

دنی دوست دارد بتواند “به لحاظ فیزیکی وضعیت خود را با توجه به رقابت خود در این بازار بررسی کند .” من دوست دارم بتوانم آزمایش کنم که MIX FOLD چگونه با حالت رایانه شخصی خاص خود و سایر ویژگی های سطح نرم افزاری که ادغام می کند، کنار می آید. او به ویژه در مورد لنز مایع ماژول دوربین عقب خود کنجکاو است: “من بسیار کنجکاو هستم که ببینم این سیستم چگونه کار می کند و چه نتایجی می تواند ارائه دهد. یک نوآوری واقعا جالب که ممکن است در آینده تلفن های هوشمند برای عدم نیاز به نصب کلیدی باشد. این همه حسگر دوربین.»

واضح است که Mi MIX Fold این نظرسنجی را فرا گرفته است. همچنین این شرط واضح خوزه گارسیا، سردبیر Xataka است : “نه به خاطر خود فرمت، که به لطف مدل های سامسونگ به طور مستقیم می شناسم، بلکه به این دلیل است که ببینم شیائومی با چنین فناوری خطرناکی می تواند به چه چیزی دست یابد. چالش‌های زیادی برای غلبه بر آن وجود دارد، مانند تا شدن پنل، قیمت و دوام قطعات و صادقانه بگویم، من مشتاقانه منتظرم ببینم شیائومی چه دستاوردهایی داشته است.

غیرممکن

سایبرداگ

بسیار خوب، Cyberdog یک نمونه اولیه است، جنون که ما هنوز تمام قطعیت های آن را نمی دانیم، علیرغم این واقعیت که شیائومی قبلاً آن را به مناسبت پیاده روی کرده است. اما همکار ما Iván Linares، ویرایشگر Engadget Android و Engadget Mobile آن را برای دیروز می‌خواهد.

“من مطمئن نیستم که ترس از داشتن آن اشکال در خانه بر جذابیت من نسبت به فناوری محبوب شده توسط Boston Dynamics غلبه کند یا خیر؛ مطمئناً آنها در تعادل ترس / کنجکاوی باقی خواهند ماند. بیا، این کار جالبی نیست او را با سگ “اصیل” خود بیرون بیاورید. یا با آوردن چند آبجو و چیپس در پشت بازدیدکنندگان را وحشت زده کنید، می توانم به کاربردهای زیادی برای آن Cyberdog فکر کنم. مطمئناً هیچ کدام واقعاً مفید نیستند.

نودل فری بخور

البته این نادر بودن تنها یکی از گزینه های متعدد است. یکی از خوانندگان ما از دیدن نودل ساز Xiaomi Kribee Big V در اسپانیا ، که به عنوان نودل ساز دستی نیز شناخته می شود، خوشحال می شود، محصولی تولید شده توسط Kribee، در Youpin ارائه شده و به یک سرمایه گذاری جمعی موفق تبدیل شده است.

طبیعی است، درست کردن ماکارونی خانگی یکی از خسته کننده ترین کارها است و این ابزار کوچک، توپ های ۲۰۰ گرمی را به نودل های کاملا برش تبدیل می کند.

یکی دیگر از خوانندگان ما مایل است دماسنج و رطوبت سنج الکترونیکی شیائومی را در اسپانیا ببیند : “مقاله بسیار ساده ای است اما گاهی اوقات بهترین دستگاه ها نیاز به واردات دارند و گارانتی آن هرگز یکسان نیست.” این رطوبت سنج دارای ۲ سال خودمختاری است و سنسور دیجیتالی با دقت بالای سنسن آن قادر است حتی تغییرات رطوبت ناشی از تنفس را تشخیص دهد.

واکپد شیائومی

شیائومی ناوگان بزرگی از تردمیل‌ها دارد که برخی از آنها با مشارکت برندهای دیگر مانند Urevo و برخی دیگر تولید خود هستند. بهترین؟ قیمت آنها بین ۳۰ تا ۵۰ درصد کمتر از نوارهای معمولی است که می توانیم در فروشگاه های بزرگ پیدا کنیم.

به همین دلیل ساموئل فرناندز، سردبیر Engadget Android و Engadget Mobile، مشتاقانه منتظر است تا تردمیل هوشمند شیائومی واکینگ پد به طور رسمی به اینجا برسد. خانه (از دفتر تا اتاق نشیمن و بالعکس) و شیائومی آن را دارد اما تا کنون تنها راه برای دستیابی به آن واردات آن است. من خیلی دوست دارم آن را اینجا در اسپانیا داشته باشم با رسمی آن فروش و تضمین کامل “.

استاد

و برای تکمیل و تغییر مورد سوم، انریکه پرز، ویرایشگر Engadget، انتخاب می کند تا بتواند یک محصول واحد را برای تلویزیون Xiaomi Mi TV Master OLED، یکی از جانوران قهوه ای جدید آن در تصویر سطح بالا انتخاب کند.

“تلویزیون‌های شیائومی به کندی وارد اسپانیا شدند و وقتی بالاخره رسیدند، فقط مدل‌های پایه را عرضه کردند. چندین سال گذشته است و زمان آن رسیده است که شیائومی با ارائه مدل‌های Xiaomi Mi TV Master OLED، گام دیگری به جلو بردارد. تلویزیون رده بالا با پنل OLED، Dolby Vision IQ و سیستم صوتی همراه با هارمن کاردون. مطمئن هستم که با قیمت مناسب می توانند خود را به خوبی در محدوده رده بالا قرار دهند، علی رغم رقابت سخت در آن بخش. “

و این است که شیائومی با مشت آهنین بازار تلویزیون در چین را رهبری می کند و تا حد زیادی به لطف پیشنهاد رده بالای خود ، پنل های مجهز به آخرین فناوری های این سال ۲۰۲۱ را با پنل های ۱۰۰ اینچی فقط به فروش می رساند. ۶۸۹۹ یوان، ۱۰۰۰ یورو برای تغییر.

شاید گوشی‌های شیائومی چین را تسخیر نکنند، اما تلویزیون‌های آن‌ها سه سال متوالی بوده است.
در xiaomist

شاید گوشی‌های شیائومی چین را تسخیر نکنند، اما تلویزیون‌های آن‌ها سه سال متوالی بوده است.

اوه بله، و من دوست دارم چه چیزی را در اسپانیا که توسط شیائومی ایجاد شده است ببینم؟ خوب، من همیشه ارادت خاصی به کفش های ورزشی این شرکت داشته ام. من به یک زن و شوهر (یا دو) راضی هستم.

(function() { window._JS_MODULES = window._JS_MODULES || {}; var headElement = document.getElementsByTagName( head )[0]; if (_JS_MODULES.instagram) { var instagramScript = document.createElement(script.srcstagram) = ؛ instagramScript.async = true؛ instagramScript.defer = true؛ headElement.appendChild(instagramScript); } })();


اخبار منتظر چه محصولی شیائومی به اسپانیا هستید؟ در ابتدا توسط Isra Fdez در xiaomist منتشر شد .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *