What s new in MIUI: new front camera assistant, magic effects, automatic tasks and music widgets

چیزهای جدید در MIUI: دستیار دوربین جلوی جدید، جلوه های جادویی، وظایف خودکار و ویجت های موسیقی

MIUI از دریافت پیشرفت‌ها و پیاده‌سازی‌های بسیار جالبی که مطمئناً در MIUI 13 شاهد آن خواهیم بود، متوقف نمی‌شود . بهبودهایی که ارزش بیشتری را به آنچه که در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین لایه‌های سفارشی‌سازی در اندروید است می‌افزاید.

به لطف تیم فوق العاده MIUIes – که به تازگی یک وب سایت جدید نیز راه اندازی کرده اند اطلاعاتی در مورد این چهار محصول جدید دریافت می کنیم که گزینه های جدیدی را در نسخه و سفارشی سازی شیائومی، ردمی یا POCO ما ارائه می دهند. بیایید با چهار مورد از این عملکردها آشنا شویم .

آسمان های جادویی

گالری

نسخه بتای بسته ۲۱٫۱۰٫۲۵ رام MIUI 12.5 چینی تعداد زیادی ویژگی جدید سفارشی سازی را در خود جای داده است تا بتوانید آسمان عکس های خود را تغییر دهید.

همانطور که قبلا در این آموزش توضیح دادیم ، تغییر ظاهر آسمان در عکس های بزرگ بسیار آسان است و با این ۱۱ افکت جدید می توانیم یک خورشید گرم، یک غروب مایل به قرمز، شب های پرستاره یا مه را به عکس هایی که قبلا گرفته ایم اضافه کنیم. . بهبودی که امیدواریم هر چه زودتر به بقیه رام ها برسد.

اتوماسیون وظایف

کارهای روزمره

Task automation یک ویژگی است که در آن لایه سفارشی سازی MIUI ممکن است آنقدر که می توانست برجسته نباشد.

این ابزار برای اعمال اتوماسیون در برنامه‌های در حال اجرا اجازه می‌دهد، به عنوان مثال، وقتی به خانه می‌رسیم، وای‌فای یا چراغ‌ها به طور خودکار با شناسایی ما از طریق موقعیت جغرافیایی فعال شوند. یا مثلاً به محض اینکه جلسه ای داریم موبایل را در حالت تمرکز قرار می دهیم. یا اینکه یک برنامه طبق عملکردی که ما برنامه ریزی کرده ایم بسته می شود.

13 دستور العمل IFTTT برای خودکار کردن همه چیز و استفاده حداکثری از لامپ های هوشمند شیائومی
در xiaomist

13 دستور العمل IFTTT برای خودکار کردن همه چیز و استفاده حداکثری از لامپ های هوشمند شیائومی

مجموعه ای از پیشرفت هایی که به صورت تقریبی در iOS دیده ایم اما قبلاً هرگز در MIUI وجود نداشته است. البته، فقط از آخرین نسخه بتای بسته، ۲۱٫۱۰٫۲۸ ، در رام چینی MIUI 12.5 در دسترس است.

ویجت های موسیقی تمدید می شوند

موسیقی

در رام چینی MIUI 12.5 نیز اخباری را در برنامه Music پیدا می کنیم که به نسخه ۴٫۳ به روز شده است.

My Music بالا می رود و پخش کننده آن را تمدید می کند (و همچنان می توانید موسیقی YouTube را بدون تبلیغات گوش دهید)
در xiaomist

My Music بالا می رود و پخش کننده آن را تمدید می کند (و همچنان می توانید موسیقی YouTube را بدون تبلیغات گوش دهید)

این نسخه جدید تا سه ویجت مختلف را برای آنهایی که قبلاً شناخته شده اند به ارمغان می آورد. دو مورد از آنها برای کنترل آهنگ ها از خارج از برنامه طراحی شده اند و می توانند به آخرین نسخه های تکراری دسترسی داشته باشند ، به طوری که ما بهبودهایی در قابلیت استفاده خواهیم داشت.

دستیار جدید دوربین جلو

زیبایی

دوربین جلو مدتهاست که جوجه اردک زشت، فراموش شده ابدی بوده است. نسخه بتای بسته ۲۱٫۱۰٫۲۸ رام چینی MIUI 12.5 تعداد انگشت شماری از اخبار را به ارمغان می آورد که در حال حاضر فقط با WeChat سازگار است اما به سایر برنامه ها تعمیم داده شده است.

از «Google Camera Go» تا «Lightroom»: بهترین برنامه‌ها برای استفاده حداکثری از دوربین شیائومی
در xiaomist

از «Google Camera Go» تا «Lightroom»: بهترین برنامه‌ها برای استفاده حداکثری از دوربین شیائومی

در میان پیشرفت‌ها، می‌توان به امکان تماس‌های ویدیویی در تاریکی با استفاده از نور پرکننده اشاره کرد، یک عملکرد عالی برای مکالمه در اتاق‌های تاریک یا در وسط خیابان در شب. همچنین می توانید حالت زیبایی را در ویدئو کنفرانس کامل فعال کنید، قادر به لاغر کردن صورت، بهبود رنگ پوست، بزرگ کردن چشم ها یا به طور کلی از بین بردن عیوب است.

(function() { window._JS_MODULES = window._JS_MODULES || {}; var headElement = document.getElementsByTagName( head )[0]; if (_JS_MODULES.instagram) { var instagramScript = document.createElement(script.srcstagram) = ؛ instagramScript.async = true؛ instagramScript.defer = true؛ headElement.appendChild(instagramScript); } })();


اخبار در MIUI: دستیار دوربین جلوی جدید، جلوه های جادویی، وظایف خودکار و ابزارک های موسیقی در اصل توسط Isra Fdez در xiaomist منتشر شد .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *