Vodafone gives you a 25 € Amazon voucher with your prepaid card

Vodafone gives you a 25 € Amazon voucher with your prepaid card

پیشنهاد تعرفه دیوانه‌وار از Vodafone: اگر تعرفه CallYa Digital Prepaid را که می‌توانید هر زمان که بخواهید لغو کنید، دریافت کنید، یک کوپن “BestChoice” برای مدت کوتاهی دریافت خواهید کرد که به صورت رایگان در Amazon، MediaMarkt یا Saturn قابل بازخرید است – و حتی آن را بسازید. یک سود xiaomist تمام جزئیات را برای شما دارد.

Vodafone CallYa: یک کوپن هدیه ۲۵ یورویی به صورت رایگان دریافت کنید

اگر تعرفه پیش پرداخت دیجیتال CallYa را دریافت کنید ، می توانید یک کوپن هدیه “BestChoice” به ارزش ۲۵ یورو تا ۳۱ اکتبر تضمین کنید. خود تعرفه CallYa Digital برای ۱۵ گیگابایت حجم داده و نرخ ثابت تمام شبکه و پیامک در شبکه توسعه یافته Vodafone 20 یورو در ماه برای شما هزینه دارد. بنابراین شما ۵ یورو سود می کنید. از آنجایی که تعرفه را می توان به صورت ماهانه لغو کرد، هیچ موردی وجود ندارد. برای دریافت کوپن کافی است ایمیل خود را در وب سایت Voucherweb.de وارد کنید و سپس مستقیماً به تعرفه پیش پرداخت در Vodafone هدایت می شوید.

این تعرفه حداکثر سرعت دانلود موجود تا ۵۰۰ مگابیت بر ثانیه را در شبکه LTE Vodafone ارائه می دهد. ۵G به صورت اختیاری با هزینه اضافی ۲٫۹۹ یورو در هر ۴ هفته در دسترس است.

مزایای تعرفه در یک نگاه:

شبکه: Vodafone Allnet و SMS Flat 15 گیگابایت LTE حجم داده با حداکثر ۵۰۰ مگابیت بر ثانیه رومینگ اتحادیه اروپا شامل ۲۰ یورو برای چهار هفته ۵G به ازای ۲٫۹۹ یورو اضافه هزینه در هر چهار هفته. ۱۰ یورو اعتبار شروع اضافی برای قابل حمل بودن شماره تلفن حق بیمه: ۲۵ یورو کوپن BestChoice

Vodafone CallYa Digital: آیا مشکلی وجود دارد؟

در صورتی که سفارش تعرفه CallYa توسط شما یا ارائه دهنده لغو یا لغو نشود، کوپن حداکثر تا تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۹۰ از طریق ایمیل ارسال می شود. سپس می توانید این را در آمازون، مدیا مارکت، زحل، ایکیا و بیش از ۲۰۰ فروشگاه دیگر بازخرید کنید.

اگر به دنبال تعرفه در شبکه Vodafone هستید، CallYa Digital یک پیشنهاد خوب با قیمت منصفانه است که اخیراً شاهد افزایش مدرن حجم داده از ۱۰ به ۱۵ گیگابایت بوده ایم. از آنجایی که تعرفه را می توان در هر زمان لغو کرد، شما هیچ خطری ندارید. برعکس، از آنجایی که شما فقط ۲۰ یورو برای تعرفه پرداخت می کنید، حتی می توانید با کوپن ۲۵ یورویی، ۵ یورو نیز سود کنید .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *