Vodafone gives you a € 25 Amazon voucher with your prepaid card

Vodafone gives you a € 25 Amazon voucher with your prepaid card

پیشنهاد تعرفه ای عجیب و غریب از Vodafone: اگر تعرفه CallYa Digital Prepaid را حذف کنید ، که می تواند در هر زمان لغو شود ، کوپن “BestChoice” را برای مدت کوتاهی دریافت خواهید کرد که به صورت رایگان در Amazon ، MediaMarkt یا Saturn قابل بازخرید است – و حتی می توانید یک سود xiaomist تمام جزئیات را برای شما دارد.

Vodafone CallYa: یک کوپن هدیه ۲۵ یورویی به صورت رایگان دریافت کنید

اگر تعرفه CallYa Digital Prepaid را حذف کنید ، می توانید تا ۳۱ اکتبر یک کوپن هدیه “BestChoice” به ارزش ۲۵ یورو تهیه کنید . تعرفه CallYa Digital خود ۲۰ یورو در ماه برای ۱۵ گیگابایت حجم داده و نرخ ثابت تمام شبکه و پیامک در شبکه توسعه یافته Vodafone هزینه دارد . بنابراین شما ۵ یورو سود می کنید. از آنجا که تعرفه می تواند به صورت ماهانه لغو شود ، هیچ مشکلی وجود ندارد. برای دریافت کوپن ، کافی است ایمیل خود را در وب سایت Voucherweb.de وارد کنید و سپس مستقیماً به تعرفه پیش پرداخت در Vodafone هدایت می شوید.

این تعرفه حداکثر سرعت بارگیری موجود را تا ۵۰۰ مگابیت بر ثانیه در شبکه LTE Vodafone ارائه می دهد. ۵G به صورت اختیاری با هزینه ۲٫۹۹ یورو در هر ۴ هفته در دسترس است.

مزایای تعرفه در یک نگاه:

شبکه: Vodafone Allnet و SMS Flat 15 گیگابایت حجم LTE با رومینگ تا ۵۰۰ مگابیت بر ثانیه در اتحادیه اروپا شامل ۲۰ یورو برای چهار هفته ۵G با هزینه ۲٫۹۹ یورو در هر چهار هفته ۱۰ یورو اعتبار اضافی برای قابلیت حمل شماره تلفن Premium: 25 یورو کوپن BestChoice

Vodafone CallYa Digital: آیا مشکلی وجود دارد؟

در صورتی که سفارش تعرفه CallYa توسط شما یا ارائه دهنده لغو یا لغو نشود ، کوپن حداکثر تا ۶ دسامبر ۲۰۲۱ از طریق پست الکترونیکی ارسال می شود. سپس می توانید این مورد را در آمازون ، MediaMarkt ، Saturn ، Ikea و بیش از ۲۰۰ فروشگاه دیگر خریداری کنید.

اگر به دنبال تعرفه ای در شبکه Vodafone هستید ، CallYa Digital یک پیشنهاد خوب با قیمت مناسب است که اخیراً حجم داده ها از ۱۰ به ۱۵ گیگابایت افزایش یافته است. از آنجا که تعرفه می تواند در هر زمان لغو شود ، هیچ خطری ندارید. برعکس ، از آنجا که فقط ۲۰ یورو برای تعرفه پرداخت می کنید ، حتی می توانید با کوپن ۲۵ یورویی ۵ یورو سود کنید .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *