This video of the Xiaomi Mix Fold is going to be the most impressive you see today

اسپاروز نیوز ویدیوی دیدنی را برای ما آورده است که احتمالاً بهترین ویدیویی است که امروز دیده اید. تقریباً ۱۰۰۰ قطعه از Xiaomi Mix Fold با دقت زیادی جدا شده و قرار داده شده است تا یک مدل دیدنی ایجاد شود.

با استفاده از اجزای داخلی Xiaomi Mix Fold، اولین تاشو شیائومی، یک کاربر چینی توانسته است قسمت هایی از پارتنون آکروپولیس آتن یا حتی پل خلیج هانگشو u را بازسازی کند .

همانطور که ویدیویی که در زیر می بینید، عجیب ترین جداسازی قطعات است که نه تنها به ما امکان می دهد هر یک از عناصر تشکیل دهنده داخلی شیائومی Mix Fold را ببینیم، بلکه دقت و خلاقیتی را که دستگاه می تواند داشته باشد را نیز مشاهده می کنیم. انسان بودن .

همانطور که گفتیم، با استفاده از عناصر سخت افزاری اولین تاشو شیائومی، می توان پارتنون و همچنین پل خلیج هانگ شو ، یکی از طولانی ترین پل های اقیانوسی جهان را نشان داد.

Este vídeo va a ser el más impresionante de un Xiaomi que verás hoy. Noticias Xiaomi A
نمره نهایی

علاوه بر این، منطقه معروف شانگهای نیز بازسازی شده است ، جایی که می توانیم برج تلویزیون یا حتی آسمان خراش های گاه به گاه را پیدا کنیم. نتیجه ای شایسته تحسین و لذت، به ویژه برای کسانی که عاشق سخت افزار هستند.

ورودی این ویدیو از شیائومی میکس فولد قرار است تاثیرگذارترین چیزی باشد که امروز می بینید، اولین بار در xiaomist منتشر شد : وب سایت خبری و خبری شیائومی.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *