This hidden mode of your Xiaomi camera allows you to duplicate yourself in the photograph as many times as you want

این حالت مخفی دوربین شیائومی به شما این امکان را می دهد تا هر زمان که می خواهید خود را در عکس تکراری کنید

تصاویر اصلی در شبکه های اجتماعی معمولاً بیشتر از بقیه قابل توجه هستند. آنها علاوه بر اینکه می توانند لایک بیشتری دریافت کنند ، می توانند باعث شوند شما سبک خاص خود را داشته باشید.

علیرغم این واقعیت که بسیاری از کاربران از آن بی اطلاع هستند ، نرم افزار دوربین شیائومی بسیار کامل است و حالت های مختلفی را با هم ادغام می کند که می تواند شما را مجبور به عکاسی خلاقانه کند.

در این حالت تقریباً در همه دستگاه ها حالت ” کلون کردن ” وجود دارد که ممکن است اولین بار که روی آن کلیک می کنید بارگیری شود ، اگرچه این فرایند تنها چند ثانیه طول می کشد.

{“videoId”: “x814ct1” ، “پخش خودکار”: true ، “title”: “Qué es el tiempo de expoción en fotografía y cómo sacarle partido”}

چگونه حالت کلون را فعال کنیم؟

حالت کلون

برای فعال کردن حالت کلون در تلفن همراه خود ، باید مراحل زیر را دنبال کنید:

  • دوربین را باز کنید.
  • سپس بر روی گزینه ” More ” کلیک کنید.
  • در نهایت ، بخش ” Clone ” را انتخاب کرده و منتظر بارگیری آن باشید.

چگونه از حالت کلون استفاده می شود؟

شبیه سازی در شیائومی

مهمترین چیز داشتن سه پایه یا شخصی است که وظیفه نگه داشتن موبایل و ضبط فیلم را بر عهده دارد ، زیرا برای شروع گرفتن عکس یا فیلم در این حالت ، لازم است دستگاه شخص را شناسایی کند.

حالا شما شروع به قرار دادن خود در مکانی در عکس می کنید ، عکس می گیرید و سپس مکان خود را عوض می کنید تا دوباره با ژست متفاوت ظاهر شوید و به همین ترتیب ادامه دهید تا در نهایت هر چند بار که عکس اجازه می دهد ظاهر شوید.

پنج ترفند برای اینکه عکس های گوشی شیائومی خود را به سطح دیگری برسانید
در شیائومیست

پنج ترفند برای اینکه عکس های گوشی شیائومی خود را به سطح دیگری برسانید

بسیاری از تأثیرگذارهای معروف از این حالت استفاده می کنند و شما آن را در تلفن هوشمند خود نیز دارید ، فقط باید صبور باشید تا به نتیجه خوبی برسید.

نحوه مشاهده شما واقعاً ساده است و باید هوشیار باشید ، زیرا از طریق برخی از به روزرسانی ها ، این شرکت شامل عملکردهای جدیدی است.

(تابع () {window._JS_MODULES = window._JS_MODULES || {}؛ var headElement = document.getElementsByTagName (سر) [۰] ؛ اگر (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement (script) ؛ instagramScript.src =؛ instagramScript.async = true؛ instagramScript.defer = true؛ headElement.appendChild (instagramScript)؛}}) ()؛


اخبار این حالت مخفی دوربین Xiaomi شما به شما امکان می دهد هر چند بار که می خواهید خود را در عکس کپی کنید ، در ابتدا توسط Alejandro Fernández در xiaomist منتشر شده است .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *