This app allows you to have the best GCam in your Xiaomi without complications

تیم XIAOMIUI GCamLoader را بهبود بخشیده و به روز کرده است ، یک برنامه کاربردی بسیار ساده که به سرعت و بدون عوارض به ما امکان می دهد بهترین GCam یا دوربین Google را بر روی Xiaomi ، Redmi یا POCO خود نصب کنیم .

این نسخه جدید با حجم ۷٫۴۴ مگابایت ، رابط کاربری خود را بهبود می بخشد و بسیار ساده تر و بصری تر می شود. تنها با قرار دادن دستگاه خود می توانیم نه تنها به پایدارترین و استفاده شده ترین GCam ، بلکه به پروفایل پیکربندی آن در قالب XML دسترسی پیدا کنیم .

بنابراین می توانید بهترین GCam را در Xiaomi ، Redmi یا POCO خود بارگیری کنید

برای بارگیری GCamLoader می توانید این کار را مستقیماً از Google Play انجام دهید. هنگامی که آشکار شد ، استفاده از آن بسیار ساده است: فقط مدل خود را جستجو کرده و سپس برخی از انواع توصیه شده را بارگیری کنید . فایل پیکربندی شما نیز همینطور است.

Esta app te permite tener la mejor GCam en tu Xiaomi sin complicaciones. Noticias Xiaomi A

علاوه بر این ، برنامه اطلاعات مربوط به نسخه Google Camera را که بر اساس آن است به ما نشان می دهد و حتی راهنمای نصب خاصی را برای خود برنامه و فایل پیکربندی آن به ما ارائه می دهد .

به یاد داشته باشید که برای وارد کردن پروفایل ها با فرمت XML باید آنها را بارگیری کرده و در پوشه مربوطه کپی کنید . اگر هنوز نمی دانید که چگونه این کار انجام می شود ، این آموزش را از دست ندهید که در آن ما روند را با جزئیات توضیح می دهیم.

ورودی این برنامه به شما امکان می دهد بهترین GCam را در Xiaomi خود بدون عوارض داشته باشید ، اولین بار در xiaomist منتشر شد : وب سایت خبری و خبری Xiaomi.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *