They disassemble the Xiaomi Mi Mix Fold to recreate the city of Shanghai with its parts

آنها شیائومی Mi Mix Fold را جدا می کنند تا شهر شانگهای را با قطعات آن بازسازی کنند.

آنها شیائومی Mi Mix Fold را جدا کرده اند تا شهر شانگهای را با قطعات آن بازسازی کنند . دیوانه کننده به نظر می رسد، اما واقعی است. شیائومی آن را از طریق شبکه اجتماعی Weibo از طریق ویدئویی به اشتراک گذاشته است که در آن نحوه جداسازی دستگاه و روند ایجاد عناصر مختلف با قطعات آن مشاهده شده است.

بازسازی آسمان شانگهای با قطعات Mi Mix Fold

در میان مناظری که بازآفرینی می کند، یکی از شناخته شده ترین محله ها، هم در شهر و هم در جهان، پودونگ وجود دارد . در این محله، پارک‌های موضوعی مختلف، علاوه بر برج شانگهای، در میان دیگر آسمان‌خراش‌ها قرار دارند.

{“videoId”:”x8549om”, “autoplay”:true,”title”:”Desmontaje Xiaomi Mi Mix Fold”}

عجیب‌ترین چیز این است که آن‌ها همچنین ماشین‌ها را بازسازی می‌کنند، شاید به عنوان اشاره‌ای به آنچه قرار است در شرکت بیاید، همراه با عناصر دیگری که به‌طور شگفت‌انگیزی واقع‌بینانه هستند، با توجه به اینکه ما دائماً در مورد اجزای داخلی یک تلفن هوشمند صحبت می‌کنیم.

این شرکت با بازتاب های صفحه نمایش Mi Mix Fold بازی زیادی کرده است تا سناریوها را تا حد امکان وفادار کنند . اگرچه عجیب به نظر می رسد، شیائومی قبلاً چند ماه پیش کاری مشابه با شیائومی Mi 11 انجام داده بود، اگرچه پس از آن یک اژدها و حتی یک طلسم روی شیائومی Mi 9 ساخت، اما نه افق یک شهر.

شیائومی پد 5 به روز شد: مشکلات قلم هوشمند را حل می کند و عملکردهای اضافی را در بازی های ویدیویی اضافه می کند.
در xiaomist

شیائومی پد ۵ به روز شد: مشکلات قلم هوشمند را حل می کند و عملکردهای اضافی را در بازی های ویدیویی اضافه می کند.

به خاطر داشته باشید که تکرار آن توصیه نمی شود ، زیرا این یک ویدیوی تبلیغاتی است. اگرچه واقعا شگفت انگیز است.

اطلاعات بیشتر | GSMArena

(function() { window._JS_MODULES = window._JS_MODULES || {}; var headElement = document.getElementsByTagName( head )[0]; if (_JS_MODULES.instagram) { var instagramScript = document.createElement(script.srcstagram) = ؛ instagramScript.async = true؛ instagramScript.defer = true؛ headElement.appendChild(instagramScript); } })();


اخباری که آنها شیائومی می میکس فولد را جدا کردند تا شهر شانگهای را با قطعات آن بازسازی کنند ، ابتدا توسط الخاندرو فرناندز در xiaomist منتشر شد .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *