These themes will even change the WhatsApp application of your Xiaomi

گزینه های سفارشی سازی متعدد ارائه شده توسط تم های MIUI بی پایان به نظر می رسند. آنها نه تنها به شما اجازه می دهند طراحی رابط کاربری شیائومی خود را تغییر دهید ، بلکه برخی از تم ها به شما امکان می دهند ظاهر برنامه هایی مانند WhatsApp را نیز تغییر دهید .

در توصیه‌های گذشته، در مورد پنج موضوع ضروری برای نصب روی شیائومی و همچنین در مورد پنج موضوع دیگر صحبت کردیم تا شیائومی شما شبیه شیائومی نباشد. با این حال، لیست امروز تا حدودی متفاوت است، زیرا ما موضوعاتی را برای شما آورده ایم که واتس اپ شیائومی شما را کاملاً تغییر می دهد .

پنج تم برای تغییر کامل واتس اپ شیائومی شما

تمام تم های موجود در لیست را می توان در برنامه MIUI Themes پیدا کرد. کافیست نام موضوع مورد نظر خود را در موتور جستجوی اپلیکیشن وارد کنید و تمام. انتخاب کنید، دانلود کنید، وارد کنید و اعمال کنید.

در صورتی که در موتور جستجو ظاهر نشود، احتمالاً باید ناحیه دستگاه خود را تغییر دهید. نگران نباشید زیرا در پایان مقاله نحوه انجام این کار را به شما نشان خواهیم داد. بدون مقدمه، توصیه های هفته را به شما واگذار می کنیم.

۱٫ سفیدتر Dark V3

توصیه‌های امروز را با تم سفیدتر Dark V3 ، بسته سفارشی‌سازی با تم تعطیلات با پس‌زمینه تیره، و آیکون‌های برنامه کمی بازطراحی شده آغاز می‌کنیم. ویجت‌های ساعت و تاریخ مانند یک سالنامه با هم ترکیب شده‌اند و به آن حسی متمایز می‌دهند، گویی تاریخ خاصی را جشن می‌گیرید.

در مورد WhatsApp، Whiter Dark V3 مسئول تغییر رنگ‌های اصلی برنامه برای صورتی چشمگیرتر است . نام مخاطبین شما نیز تغییر رنگ می‌دهد، حروف پیام‌ها تا حدودی واضح‌تر می‌شوند و دکمه شروع یک چت جدید با فلاش جایگزین می‌شود .

سفیدتر تاریک V3 WhatsApp

لازم به ذکر است که تغییرات در واتس اپ تنها با غیر فعال بودن حالت تاریک اعمال می شود . Whiter Dak V3 با دستگاه های دارای MIUI 12 و MIUI 12.5 سازگار است، بنابراین شما علاقه مند هستید، در امتحان آن تردید نکنید.

۲٫ طلوع سرخ نسخه ۱۲٫۵

اگر چیزی که به دنبال آن هستید تمی است که شخصیت را مرعوب و تحمیل کند، پس Red Dawn نسخه ۱۲٫۵ همان چیزی است که به آن نیاز دارید. این بسته سفارشی‌سازی که برای حالت تاریک طراحی شده است ، یک ماه خونی را به شما ارائه می‌کند که رنگ قرمز شدید آن با تاریکی پس‌زمینه ترکیب می‌شود.

بیشتر نمادهای برنامه تغییر می کنند، زیرا روی جعبه ای رنگی مانند مرکز کنترل قرار می گیرند . ویجت ها به نوبه خود بدون تغییر باقی می مانند.

Red Dawn نسخه 12.5 WhatsApp

از سوی دیگر، واتس اپ اندکی ظاهر خارجی خود را تغییر می دهد، زیرا تنها از این قدردانی می شود که دکمه شروع یک چت جدید پس زمینه سیاه و صلیب قرمز را به دست می آورد. با این حال، جعبه پیام در یک چت به رنگ قرمز تیره با گرادیان تبدیل می شود. Red Dawn نسخه ۱۲٫۵ با MIUI 12 و ۱۲٫۵ سازگار است، بنابراین در صورت تمایل آن را بررسی کنید.

۳٫ NewPort v12 DarkLight

بعدی در لیست NewPort v12 DarkLight است ، یک تم با تم یکپارچهسازی با ویجت های بزرگ، سبک های مختلف، صفحه قفل متحرک و پس زمینه تیره مایل به خاکستری. در میان شگفتی های دیگر، آیکون های برنامه به طور کامل تغییر می کنند و ظاهر بسیار کلاسیک تری ارائه می دهند.

NewPort v12 DarkLight WhatsApp

مرکز کنترل نیز ظاهر خود را تغییر می دهد، با دکمه هایی که دارای برجسته و جزئیات نارنجی هستند . در مورد واتس اپ، اصلی ترین تغییری که در اپلیکیشن مشاهده می کنیم، رنگ حروف است که نارنجی می شود. در غیر این صورت، جعبه پیام و نوار نوشتن نیز تغییر رنگ می دهند.

در مورد نمای بیرونی واتس اپ، دکمه شروع مکالمه جدید تا حدودی بزرگتر می شود و یک ضربدر نارنجی کوچک در داخل آن قرار دارد. به خاطر داشته باشید که این تغییرات فقط با فعال شدن حالت تاریک رخ می دهد. NewPort v12 DarkLight با موبایل های دارای MIUI 12 و MIUI 12.5 سازگار است.

۴٫ Miui 13 Concept

یک تم مینیمالیستی عالی برای کسانی که نمی خواهند تغییرات اساسی را پشت سر بگذارند ، Miui 3 Concept است . این بسته سفارشی‌سازی مرکز کنترل را تغییر می‌دهد و با شفافیت‌ها و جزئیات سفید ظاهری ساده‌تر به آن می‌دهد . به همین ترتیب، طراحی متفاوتی به نمادهای باتری، سیگنال موبایل و سیگنال WiFi می دهد .

Miui 13 Concept WhatsApp

صفحه اصلی تا حد زیادی ثابت می ماند. نمادهای برنامه ظاهر خود را تغییر نمی دهند، اما ویجت های زمان و تاریخ یک سبک قدیمی به خود می گیرند . این سبک کاملاً با پس زمینه رنگارنگ و صفحه قفل اصلی خود مطابقت دارد.

از سوی دیگر، واتس‌اپ هدر متفاوتی دریافت می‌کند و عکس‌های مخاطبین به شکل مربعی با لبه‌های گرد تغییر شکل می‌دهند . مانند سایرین در لیست، تغییرات در واتس اپ تنها با فعال شدن حالت تاریک قابل توجه است . اگر این موضوع توجه شما را جلب کرد، آن را با MIUI 12 یا MIUI 125 در موبایل شیائومی، ردمی یا POCO خود دانلود کنید.

۵٫ A + 12 v12

در نهایت، ما یک تم بسیار اصلی را با ویجت های چشم نواز و آیکون های برنامه کاملاً متفاوت ارائه می دهیم. A + 12 v12 تمی است که شگفتی های زیادی را در رابط رنگی پاستلی خود پنهان می کند .

یکی از جذابیت های اصلی A + 12 صفحه قفل آن است که مجهز به چندین ویجت و میانبر برای برنامه هایی مانند WhatsApp و Facebook است. اگرچه همه چیز به همین جا ختم نمی شود.

A + 12 v12 WhatsApp

مانند بقیه، این تم نیز ظاهر واتس اپ را تغییر می دهد، اما بر خلاف بقیه، با حالت تاریک کار نمی کند . نمای بیرونی برنامه پیام‌رسانی فوری نیز با رنگ‌های خنثی تزئین شده است، چت‌ها به مربع تقسیم می‌شوند ، نمادهای «چک» تغییر رنگ می‌دهند و عکس‌های مخاطبین شما داخل یک مربع می‌شوند .

همچنین، دکمه شروع مکالمات جدید به یک بالون متنی تغییر می کند . از سوی دیگر، هدر واتس اپ دیگر نام برنامه را ندارد، اما اکنون با نام موضوع عنوان شده است. بدون شک این بسته سفارشی سازی است که بیشترین تغییرات را ارائه می دهد . اگر دوست دارید، با MIUI 12 و MIUI 12.5 سازگار است، پس فرصت خود را از دست ندهید.

بنابراین می توانید به سرعت و به راحتی منطقه دستگاه خود را تغییر دهید

تغییر منطقه شیائومی، ردمی یا POCO شما جای نگرانی نیست. این تنظیم ساده قابل برگشت است و هیچ خطری برای دستگاه شما ندارد. برای تغییر منطقه، فقط باید به Settings > Additional settings > Region بروید و کشور دیگری را انتخاب کنید، به عنوان مثال هند .

پس از تغییر منطقه، به برنامه MIUI Themes برگردید و نام تم مورد نظر خود را در موتور جستجو تایپ کنید . اگر آن را پیدا کردید، بر حسب مورد بر روی دکمه ” رایگان ” یا ” پرمیوم ” کلیک کنید تا دانلود تم شروع شود. پس از دانلود، فقط باید روی ” اعمال ” کلیک کنید .

ورودی این موضوعات حتی اپلیکیشن واتس اپ شیائومی شما را نیز تغییر می دهد اولین بار در xiaomist منتشر شد : وب سایت خبری و خبری شیائومی.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *