These are the bad habits that damage the battery of your Xiaomi (and the false myths that do not affect)

اینها عادت های بدی هستند که به باتری شیائومی شما آسیب می رسانند (و افسانه های دروغین که تاثیری ندارند)

۱۰۰٪ شارژ میشه یا نه؟ صفر درصد صبر کنید؟ شارژر سازگار بخرید یا به دنبال شارژ رسمی باشید؟ باتری یکی از مهمترین اجزای Xiaomi ، Redmi یا POCO شما است و مراقبت از آن به معنی توجه به عادات شارژ شما است . گاهی اوقات به عادت های بدی دچار می شویم که نه تنها ظرفیت بار آن ، بلکه عملکرد کلی تلفن همراه را نیز کاهش می دهد.

در غیاب یک شارژر عمومی و برخی استانداردها که حداقل و حداکثر محدودیت ها را در شارژ سریع تنظیم می کند ، در این مقاله نحوه مبارزه با عادات مضر ، نحوه جلوگیری از خرابی و نحوه برخورداری از باتری گوشی هوشمند در بهترین وضعیت سلامتی را توضیح می دهیم .

عادات بدی که باتری Xiaomi شما را خراب می کند

{“videoId”: “x7zzqyz” ، “پخش خودکار”: true ، “title”: “8 MITOS sobre la BATERÍA de nuestro SMARTPHONE”}

بیایید ابتدا با عادت های بد ، آن عادات ناسالم برای باتری Xiaomi ، Redmi یا POCO خود که در نهایت “سلامت” شما را خراب می کند ، پیش برویم.

 • استفاده از شارژر که توصیه نمی شود . بدون شک می توانید از شارژر سازگار غیر اصلی استفاده کنید ، اما هرگز نباید به شارژرهایی با کیفیت پایین و منشاء مشکوک متوسل شوید. شارژر با کیفیت پایین ، نشتی برق یا قطعات بی کیفیت نه تنها ولتاژ ناپایداری را ایجاد می کند ، بلکه وضعیت برخی از قطعات تلفن همراه شما را نیز به خطر می اندازد.
 • شارژ از پورت USB دستگاه دیگر . علاوه بر زمان زیادی برای شارژ شدن ، که باعث افزایش دمای کلی ترمینال می شود ، جریانها بین ورودی های مختلف USB بسیار متفاوت است. موبایل ترجیحاً باید با شارژر شارژ شود.
 • آن را در معرض دمای بالا یا پایین قرار دهید . دمای شدید اجزای سازنده را خراب و خراب می کند. گوشی های هوشمند طوری طراحی شده اند که در دمای یکسان (۲۵ درجه سانتیگراد) بهینه عمل کنند. شیائومی برای جلوگیری از این نوع مشکلات بر روی پیشرفت های MIUI کار می کند ، اما همیشه م effectiveثر نیستند.
 • هنگام شارژ کردن ، ترمینال را بپوشانید یا از آن محافظت کنید . مشابه تلفن قبلی ، تلفن هوشمند شما باید بتواند دمای اضافی را از بین ببرد. باید خارج از جلدهای کتابی و هرگز زیر بالش یا موادی که گرما را جمع می کنند بارگذاری شود. عملکرد تحت تأثیر این تغییر گرما قرار می گیرد.
شارژر Mi 65w با Gan Tech Eu
 • بگذارید یک شب شارژ شود . علاوه بر این که از نظر اقتصادی گزینه ای چندان سودآور نیست ، بیشتر پایانه ها در مواجهه با ولتاژ ثابت دچار خرابی می شوند. اگرچه سیستم عامل خود مسئول متوقف کردن منبع تغذیه است ، تلفن همراه شما فقط در مواقعی که به آن نیاز دارد باید شارژ شود.
 • برای نصب باتری های جایگزین ، جداسازی را انجام دهید . علاوه بر از دست دادن گارانتی ، خود را در معرض تصادفات احتمالی ، ناسازگاری و به طور خلاصه شکستن قطعات قرار می دهیم. قبل از انجام هر کاری ، با سازنده مشورت کنید: حتی زمانی که ضمانت شما تمام شده است ، شیائومی می تواند پایانه های قدیمی را جمع آوری کرده یا از نظر قطعات یدکی به شما راه حل ارائه دهد.
 • در صورت امکان از شارژ سریع خودداری کنید . در دراز مدت ، سوء استفاده از شارژ سریع عمر مفید تلفن همراه را کاهش می دهد. برخی از کارشناسان به ازای هر ۵۰۰ بار شارژ کامل با این سیستم ، ۱۰ درصد افت عملکرد را نشان می دهند. با این حال ، فرآیندهای شارژ سریع ، مانند الگوریتم های مدیریت انرژی ، کارآمدتر و هوشمندتر می شوند.

افسانه ها و حقایقی در مورد باتری Xiaomi شما

و اکنون ما با آن مشت افسانه روبرو می شویم که مانند داستانهای قدیمی ، تا زمانی که حقیقت نداشته باشند ، دهان به دهان در حال حرکت بوده اند.

کمیسیون اروپا نمی خواهد تلفن های همراه همراه با شارژر عرضه شوند: این چگونه بر ما تأثیر می گذارد؟
در شیائومیست

کمیسیون اروپا نمی خواهد تلفن های همراه همراه با شارژر عرضه شوند: این چگونه بر ما تأثیر می گذارد؟

 • اولین بار که موبایل خود را از جعبه خارج می کنید ، آن را کاملاً بارگیری کنید . حقه ای که به اولین باتری های نیکل-کادمیوم برمی گردد ، که بعداً با LiPo جایگزین شدند. لازم نیست از ۰ تا ۱۰۰ به باتری فشار اضافی وارد کنید.
 • همیشه “سالم” موبایل را ۱۰۰٪ شارژ کنید. باتری ماهیچه ای نیست که به کشش نیاز داشته باشد. توصیه می شود بین ۲۰ تا ۳۰ درصد تا ۱۰۰ درصد شارژ کنید ، بدون اینکه منتظر بمانید تا کاملاً صفر شود یا بعد از رسیدن به شارژ کامل وصل نشود. به این ترتیب عمر مفید باتری را افزایش می دهیم.
 • هنگام شارژ از تلفن همراه استفاده نکنید . فراتر از افزایش دمای آن به دلیل استفاده ، اگر سوء استفاده بی رویه نباشد – بازی با بار گرافیکی بالا – می توانید هنگام استفاده از Xiaomi ، Redmi یا POCO خود استفاده کنید ، باتری خراب نمی شود.
بدون کابل
 • شارژ بی سیم بی ضرر است. این درست نیست ، زیرا شارژ القایی مغناطیسی در نتیجه مصرف کمتر انرژی ، گرمای باقیمانده بیشتری تولید می کند ، که عمر مفید باتری شما را نیز کاهش می دهد و ما را به سمت …
 • شارژ بی سیم انرژی کمتری مصرف می کند . برعکس: رابطه بین انرژی مصرفی و مصرفی کمتر است ، تا ۵۰٪ بیشتر ناکارآمد است. در این مقاله می توانید همه اطلاعات را پیدا کنید.
بهترین شارژرهای فندکی شیائومی: از مشکلات بیش از حد در خودرو خود جلوگیری کنید
در شیائومیست

بهترین شارژرهای فندکی شیائومی: از مشکلات بیش از حد در خودرو خود جلوگیری کنید

(تابع () {window._JS_MODULES = window._JS_MODULES || {}؛ var headElement = document.getElementsByTagName (سر) [۰] ؛ اگر (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement (script) ؛ instagramScript.src =؛ instagramScript.async = true؛ instagramScript.defer = true؛ headElement.appendChild (instagramScript)؛}}) ()؛


اخبار اینها عادت های بدی هستند که به باتری Xiaomi شما آسیب می رسانند (و افسانه های دروغین که تاثیری ندارند) در ابتدا توسط Isra Fdez در xiaomist منتشر شده است .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *