The Xiaomi Redmi Note 11 will not mount the Snapdragon 778G, but a revolutionary fast charging system

شیائومی ردمی نوت 11 مجهز به اسنپدراگون 778G نخواهد بود ، بلکه دارای یک سیستم شارژ سریع انقلابی است

چند روز پس از ارائه ، شایعات Xiaomi Redmi Note 11 و Note 11 Pro تقویت می شود. در آخرین اطلاعات ، همه چیز نشان می دهد که این نسل پردازنده Mediatek را در نسخه های مختلف خود نصب می کند.

قدرت بیشتر ، اما همچنین شارژ سریع تر

اگرچه تفاوت های آنها هنوز در هوا است ، اما ما می دانیم که پردازنده ای که نسخه اصلی را نصب می کند Mediatek Dimensity 920 خواهد بود ، در حالی که نسخه Pro Plus دارای Dimensity 1200 معروف است . به این ترتیب ، شرط های بسیاری از افشاگران به سمت Qualcomm Snapdragon 778G سقوط می کند.

علاوه بر پردازنده ، سیستم شارژ سریع ۱۲۰ واتی که از Xiaomi 11T Pro به ارث برده است نیز تأیید شده است ، اما در این مورد دارای سیستم جدیدی است که شرکت چینی می خواهد آن را ” Immortal Second Charge” نامیده شود که باتری آن است به سرعت شارژ می شود ، اما به گونه ای که تخریب آن را افزایش ندهد.

سیستم شارژ ردمی نوت 11

این سیستم مبتنی بر یک سیستم دو سلولی است که هر دو سلول را همزمان شارژ می کند و آمپر را برای کاهش قله های ولتاژ توزیع می کند. شارژ فقط در ۲۱ دقیقه تکمیل می شود.

به یاد بیاورید که این دستگاه جدید دارای صفحه نمایش با نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز ساخته شده در فناوری AMOLED است که با بازی های MOBA در ۹۰ هرتز سازگار است. همچنین اتصالات مانند جک ۳٫۵ میلی متری را ادغام می کند.

اینها عادت های بدی هستند که به باتری شیائومی شما آسیب می رسانند (و افسانه های دروغین که تاثیری ندارند)
در شیائومیست

اینها عادت های بدی هستند که به باتری شیائومی شما آسیب می رسانند (و افسانه های دروغین که تاثیری ندارند)

برای تأیید همه این اطلاعات ، باید تا ۲۸ اکتبر منتظر بمانیم ، تاریخی که شیائومی برای ارائه Redmi Note 11 در نسخه های مختلف آن و Redmi Watch 2 انتخاب کرده است.

اطلاعات بیشتر | خانه

(تابع () {window._JS_MODULES = window._JS_MODULES || {}؛ var headElement = document.getElementsByTagName (سر) [۰] ؛ اگر (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement (script) ؛ instagramScript.src =؛ instagramScript.async = true؛ instagramScript.defer = true؛ headElement.appendChild (instagramScript)؛}}) ()؛


اخبار Xiaomi Redmi Note 11 اسنپدراگون ۷۷۸G را نصب نمی کند ، اما یک سیستم شارژ سریع انقلابی در ابتدا توسط Alejandro Fernández در xiaomist منتشر شد .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *