The Xiaomi Pad 5 is updated: it solves problems with the Smart Pen and adds extra functionality in video games

Xiaomi Pad 5 به روز شده است: مشکلات مربوط به قلم هوشمند را حل می کند و قابلیت های بیشتری را در بازی های ویدئویی اضافه می کند

پد ۵ شیائومی به تازگی به روز شده است و اخبار متفاوتی را با خود به همراه دارد. در این نسخه جدید ، این شرکت خطاهای مختلف سیستم را برطرف می کند ، از جمله برخی از آنها که مربوط به عملکرد صحیح قلم هوشمند شیائومی بود.

تجربه بازی بهتر

تازگی اصلی در بازی های ویدئویی است ، جایی که شیائومی برای بهبود غوطه وری از طریق صدا تلاش کرده است ، و تجربه را بسیار بهتر از حد معمول می کند.

{“videoId”: “x846m7o” ، “پخش خودکار”: درست ، “عنوان”: “XIAOMI PAD 5 PRIMERAS IMPRESIONES: Así luce la NUEVA TABLET de XIAOMI tras 3 años de espera”}

این به روزرسانی که از طریق OTA ارائه می شود نیز مشکلی را حل می کند که باعث می شود صفحه کلیدهای بلوتوث به درستی به این دستگاه متصل نشوند ، که در موارد خاص ممکن است آزاردهنده باشد که بتوان از Pad 5 به عنوان یک کامپیوتر استفاده کرد.

به طور خاص ، نسخه MIUI که همه این اخبار را با خود به همراه دارد MIUI 12.5.10.0.RKXCNXM است . اگر هنوز آن را دریافت نکرده اید ، نگران نباشید ، هر از چند گاهی آخرین بروزرسانی موجود را بررسی کنید. معمول این است که کم کم در کشورهای مختلف گسترش می یابد.

MIUI for Pad: هر آنچه باید در مورد سیستم عامل Xiaomi Pad 5 بدانید
در شیائومیست

MIUI for Pad: هر آنچه باید در مورد سیستم عامل Xiaomi Pad 5 بدانید

این حافظه تنها ۱۱ مگابایت را اشغال می کند ، بنابراین یک به روز رسانی بسیار محدود است ، اما اخبار جالبی را برای بهره بردن بیشتر از Xiaomi Pad 5 به همراه دارد.

اطلاعات بیشتر | خانه

(تابع () {window._JS_MODULES = window._JS_MODULES || {}؛ var headElement = document.getElementsByTagName (سر) [۰] ؛ اگر (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement (script) ؛ instagramScript.src =؛ instagramScript.async = true؛ instagramScript.defer = true؛ headElement.appendChild (instagramScript)؛}}) ()؛


اخبار Xiaomi Pad 5 به روز می شود: مشکلات مربوط به قلم هوشمند را حل می کند و قابلیت های بیشتری را در بازی های ویدئویی اضافه می کند که در ابتدا توسط Alejandro Fernández در xiaomist منتشر شد .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *