The Redmi Note will arrive in pairs: the CEO of Redmi confirms an imminent change of strategy

Redmi Note به صورت جفت وارد بازار می شود: مدیرعامل Redmi تغییر استراتژی قریب الوقوع را تایید می کند.

همانطور که تا به حال اتفاق افتاده است، شیائومی با سری دستگاه های Redmi Note خود که یکی از محبوب ترین طیف های کاتالوگ محصولات این شرکت است، استراتژی مشخصی را حفظ کرده است و چیزی نیست جز عرضه یک نسل سالانه همان چیزی که قبلاً دیده ایم. در طول چند سال گذشته.

ظاهراً دومی تغییر خواهد کرد زیرا همانطور که لو ویبینگ، مدیرعامل Redmi از طریق شبکه های اجتماعی خود تأیید کرد، طی چند سال آینده شاهد حداکثر دو نسل از حماسه Redmi Note در کاتالوگ شیائومی خواهیم بود. آنها بر دو استراتژی کاملا مستقل متمرکز شدند.

{“videoId”:”x81079v”, “autoplay”:true,”title”:”XIAOMI REDMI NOTE 10 PRO ANÁLISIS – Mejora en todo pero… ¿QUÉ PASA CON LA CÁMARA?”}

استراتژی ای که با معرفی Redmi Note 11 آغاز می شود

همانطور که می گوییم، این استراتژی محصول جدید از این پس اجرا می شود و در واقع از همین پنجشنبه با عرضه خانواده جدید Redmi Note 11، خانواده ای که ظاهراً با آن همراهی نخواهد کرد، رونمایی خواهد شد. نسل فرضی Redmi Note 12 بسیار طولانی است.

Redminote11

لو ویبینگ دلیل این تصمیم را به روشنی توضیح داده است و آن چیزی نیست جز ناتوانی شرکت در برآوردن نیازهای هر کاربر با یک نسل از گوشی ها ، چیزی که با ارائه دو نسل در گوشی حل خواهد شد. همان سال.

البته باید در نظر داشته باشیم که هر یک از این خانواده ها بر روی نوع کاربری متفاوتی تمرکز خواهند کرد. در این صورت، نسل‌های فرد بر ارائه تجربیات جدید به مصرف‌کننده متمرکز خواهند شد، در حالی که در سمت نسل‌های زوج، تمرکز بر ارائه بهترین عملکرد ممکن از تجهیزات خواهد بود.

Redminote11 1

بنابراین، می‌توان نتیجه گرفت که ردمی نوت ۱۱، ردمی نوت ۱۱ پرو و ​​ردمی نوت ۱۱ پرو + که تنها چند روز دیگر معرفی می‌شوند، تمام توجه خود را بر روی فناوری‌های جدید متمرکز می‌کنند، مانند شارژ سریع تا ۱۲۰ وات. شایعات زیادی وجود دارد، در حالی که برای نسل بعدی Redmi Note 12 آنها کاملاً بر روی حداکثر عملکرد دستگاه متمرکز خواهند بود.

مورد انتظارترین/مهم ترین داده ها در مورد دوربین گوشی های جدید Redmi Note 11 Pro و Pro + تایید شد
در xiaomist

پیش‌بینی‌شده‌ترین/مهم‌ترین داده‌ها در مورد دوربین Redmi Note 11 Pro و Pro + جدید تایید شد

واضح است که شیائومی نسل به نسل به دنبال دسترسی هر چه بیشتر کاربران با دستگاه های جدید خود است و این تنها استراتژی دیگری است که بر روی آن متمرکز شده است. ما خواهیم دید که آنها این بار چگونه عمل می کنند، اما آنچه واضح است این است که در سال ۲۰۲۲ شاهد تعداد بیشتری از گوشی های شیائومی در کاتالوگ آنها خواهیم بود که سیل بازار را فرا می گیرند.

(function() { window._JS_MODULES = window._JS_MODULES || {}; var headElement = document.getElementsByTagName( head )[0]; if (_JS_MODULES.instagram) { var instagramScript = document.createElement(script.srcstagram) = ؛ instagramScript.async = true؛ instagramScript.defer = true؛ headElement.appendChild(instagramScript); } })();


اخبار The Redmi Note به جفت می رسد: مدیر عامل Redmi تأیید می کند که تغییر استراتژی قریب الوقوع در ابتدا توسط دانیل وگا در xiaomist منتشر شده است .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *