The Redmi Note 11 will have everything you need to forget about the high-end

تنها در چند روز ، به ویژه در ۲۸ اکتبر ، شیائومی از میان رده جدید خود رونمایی می کند. ما در مورد سری Redmi Note 11 صحبت می کنیم ، مجموعه جدیدی از تلفن های هوشمند که ظاهراً انواع فناوری هایی را با خود به ارمغان آورده است که ارزش بالایی دارند.

خود شرکت نیز از طریق شبکه های اجتماعی خود آن را رسمی کرده است و برخی از ویژگی هایی را که در Redmi Note 11 ، Redmi Note 11 Pro و Redmi Note 11 Pro + پیدا می کنیم فاش کرده است و بدون شک باعث می شود دیگر تلفن های همراه را فراموش کنیم. رده بالا

بلوتوث ۵٫۲ ، وای فای ۶ و موارد دیگر

همانطور که در تصاویر زیر می بینیم ، سری Redmi Note 11 با ویژگی های بسیار جالبی معرفی می شود. در میان آنها ما از بلوتوث ۵٫۲ و حتی WiFi 6 پشتیبانی می کنیم . دومی امکان دسترسی به اینترنت تا ۱٫۷ گیگابیت بر ثانیه را فراهم می کند .

Redmi Note 11 باعث می شود دیگر گوشی های رده بالا را فراموش کنید. اخبار شیائومی Redmi Note 11 باعث می شود دیگر گوشی های رده بالا را فراموش کنید. اخبار شیائومی

اما اینجا تمام نمی شود. Redmi Note 11 همچنین دارای سنسور نور ۳۶۰ درجه است که به آنها اجازه می دهد تا میزان روشنایی خود را سریعتر و دقیقتر ، نسبت به میزان نور محیط اطراف ما تنظیم کنند.

Redmi Note 11 باعث می شود دیگر گوشی های رده بالا را فراموش کنید. اخبار شیائومی Redmi Note 11 باعث می شود دیگر گوشی های رده بالا را فراموش کنید. اخبار شیائومی

به همین ترتیب ، میان رده جدید شیائومی از همان موتورهای ارتعاشی استفاده می کند که می توانیم در رده بالای آن پیدا کنیم و به عنوان یک تازگی عالی ، از سیستم شارژ سریع ۱۲۰ واتی (فقط در Redmi Note 10 Pro +) استفاده کنید.

ورودی Redmi Note 11 دارای همه چیزهایی است که شما باید در مورد رده بالای آن فراموش کنید ، ابتدا در xiaomist منتشر شد : وب سایت خبری و خبری شیائومی.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *