The price of the Redmi Watch 2 uncovered three days before its presentation

قیمت Redmi Watch 2 سه روز قبل از ارائه آن مشخص شد

ردمی واچ ۲ دستگاهی خواهد بود که وظیفه همراهی شیائومی ردمی نوت ۱۱ به همراه نسخه های مختلف آن در طول راه اندازی را بر عهده دارد. این اشتباهات رخ می دهد و در این مورد به نظر می رسد JD.com ، یک فروشگاه معروف چینی ، قیمت پوشیدنی جدید شیائومی را قبل از ارائه آن منتشر کرده است.

قیمت تعدیل شده و با اخبار جالب

ردمی واچ ۲ ، که احتمالاً با نام Mi Watch Lite 2 وارد بازارهای بین المللی می شود ، دارای صفحه نمایش ۱٫۴ اینچی است که با فناوری AMOLED ساخته شده است و مخصوص ورزش است ، زیرا می تواند فعالیت های مختلف را به طور خودکار تشخیص دهد.

{“videoId”: “x7zsnk0” ، “پخش خودکار”: true ، “title”: “Xiaomi Mi Watch Lite”}

همچنین دارای سنسورهایی مانند ضربان قلب ، SpO2 ، تجزیه و تحلیل خواب و حتی GPS است که واقعاً مفید است تا بتوانید مسیری را طی کنید که نیازی به همراه داشتن تلفن هوشمند ندارید.

بر اساس فیلتر شناخته شده ، ضد آب باقی می ماند و استقلال آن تا ۷ روز خواهد بود. علاوه بر این ، با عملکردهایی که مخصوص این دستگاه طراحی شده است سازگار است.

چگونه می توان صدای راه اندازی شیائومی خود را سفارشی کرد
در شیائومیست

چگونه می توان صدای راه اندازی شیائومی خود را سفارشی کرد

قیمت Redmi Watch 2 399 یوان خواهد بود که در تغییر آن ۵۴ یورو در تغییر است . برای تأیید آن ، فقط باید تا ۲۸ اکتبر آینده منتظر بمانیم ، اگرچه قیمتی است که کاملاً با آنچه از این دستگاه انتظار می رود مطابقت دارد.

اطلاعات بیشتر | سینا

(تابع () {window._JS_MODULES = window._JS_MODULES || {}؛ var headElement = document.getElementsByTagName (سر) [۰] ؛ اگر (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement (script) ؛ instagramScript.src =؛ instagramScript.async = true؛ instagramScript.defer = true؛ headElement.appendChild (instagramScript)؛}}) ()؛


اخبار قیمت Redmi Watch 2 سه روز قبل از معرفی آن توسط Alejandro Fernández در xiaomist منتشر شد .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *