The price of the new Redmi Watch is filtered 2 days before its presentation

در ۲۸ اکتبر ، شیائومی از ساعت هوشمند جدید خود رونمایی می کند. ما در مورد Redmi Watch 2 صحبت می کنیم ، یک ساعت هوشمند جدید که احتمالاً در بازار جهانی با نام Xiaomi Watch 2 Lite می شناسیم و قیمت آن را از قبل می دانیم.

از طریق JD.com ، یک پلت فرم فروش آنلاین معروف در چین ، قیمت ساعت Redmi 2 روز قبل از ارائه آن فاش شده است و همچنین به ما اجازه می دهد سه نوع رنگ آن را ببینیم: مشکی (مشکی زیبا) ، آبی (آبی فضایی) و ماسه (عاج).

این قیمت Redmi Watch 2 جدید (Xiaomi Mi Watch 2 Lite) خواهد بود

همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می کنید ، Redmi Watch 2 با قیمت اولیه ۳۹۹ یوان در چین ، حدود ۵۳ یورو برای تغییر قیمت دارد . قیمت بسیار جالبی ، اگرچه تا حدی بالاتر از آنچه در نسل اول آن مشاهده کردیم.

Se filtra el precio del nuevo Redmi Watch 2 días antes de su presentación. Noticias Xiaomi A

به این ترتیب ، پس از عرضه در بازار بین المللی ، Redmi Watch 2 یا Xiaomi Watch 2 Lite می تواند قیمت اولیه آن حدود ۶۰ یا ۷۰ یورو باشد ، حدود ۱۵ یا ۲۰ یورو گرانتر از Xiaomi Watch Lite. به

البته ، به عنوان یک تازگی فوق العاده ، این ساعت هوشمند جدید صفحه ای از نوع AMOLED و همچنین بزرگ را به همراه خواهد داشت. این مطمئناً جلوه و نمایش عالی تری را با رنگ های روشن تر و مشکی تمیز به شما می دهد.

ورودی قیمت ساعت جدید ردمی ۲ روز قبل از انتشار اولین نسخه آن در xiaomist فیلتر می شود: وب سایت خبری و خبری شیائومی.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *