The MIUI 13 user interface brings a lot of changes

طبق گزارشات ، MIUI 13 شیائومی به لطف چندین به روزرسانی “بسیار تغییر کرده است” و اولین بسته بتا آن تا پایان سال در دسترس خواهد بود. قابل ذکر است که MIUI 12 در آوریل سال گذشته منتشر شد و تغییرات قابل توجهی را در مقایسه با MIUI 11 به همراه داشت. اما ارتقاء MIUI 12.5 و نسخه بهبود یافته MIUI 12.5 بیش از هر چیز بر روی بهینه سازی متمرکز شده است.

این غیر قابل انکار است که MIUI از زمان MIUI 11 تغییرات گسترده ای در سطح سیستم ایجاد کرده است. بنابراین ، اگر این پست به معنی ایستگاه چت دیجیتالی باشد که برای “بسیاری از رابط های سیستم” “UX جدید” می گوید ، پس شاید MIUI 13 بالاخره با مدت زمان طولانی منتظر بررسی ویدئویی

علاوه بر این ، افشاگر فاش کرد که MIUI 13 هنوز اندروید ۱۱ و اندروید ۱۲ را به عنوان “لایه های پایینی” خود دارد. احتمالاً این بدان معناست که سیستم کاملاً با اندروید ۱۲ سازگار نیست و در حال توسعه است.

در نهایت ، انتظار می رود اولین بسته های بتا MIUI 13 تا پایان سال در دسترس قرار گیرد. این تا حد زیادی بیانیه آگوست مدیر عامل شیائومی لی جون را تایید می کند که تاریخ انتشار پایان سال را برای MIUI 13. تعیین کرد. بر اساس این اطلاعات ، می توان فرض کرد که MIUI پایدار سال آینده وارد دستگاه های جهانی می شود.

اطلاعات زیادی در مورد نسخه بعدی MIUI در دست نیست ، اما قبلاً تصاویری از این به روزرسانی منتشر شده است. انتظار می رود این به روز رسانی نمادهای جدید و ویجت ها را به همراه داشته باشد. اما هنوز هیچ نشانه ای از تم Material You در One UI 4.0 و ColorOS 12 دیده نمی شود.

گفته می شود MIUI 13 تغییرات متمایزی در دستگاه های Redmi ایجاد می کند تا نرم افزار آن را از Vanilla MIUI متمایز کند. پوکو قبلاً از این راه آمده است و دیدن مسیری که این مسیر را دنبال می کند بسیار عالی است.

نوشته شده توسط رابط کاربری MIUI 13 تغییرات زیادی را برای اولین بار در Xiaomist.Com به ارمغان می آورد . ظاهر شد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *