Telekom-Schnapper: 25 GB data tariff for 15 euros a month

Telekom-Schnapper: 25 GB data tariff for 15 euros a month

آیا به دنبال نرخ ثابت داده سریع در شبکه مخابراتی با قیمت مناسب هستید؟ سپس باید به پیشنهاد فعلی Mobilcom-Debitel نگاهی بیندازید: برای مدت کوتاهی ۲۵ گیگابایت حجم داده LTE با حداکثر ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه فقط با ۱۴٫۹۹ یورو در ماه دریافت می کنید. xiaomist جزئیات را دارد.

شبکه Telekom: 25 گیگابایت برای ۱۴٫۹۹ یورو در ماه

هر کسی که به دنبال تعرفه فقط داده در شبکه Telekom است، اکنون این فرصت را دارد که یک معامله واقعاً خوب دریافت کند. Mobilcom-Debitel تعرفه “سبز دیتا XL” را با ۲۵ گیگابایت حجم داده LTE (حداکثر ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه) برای مدت کوتاهی ۱۴٫۹۹ یورو در ماه ارائه می دهد. قیمت اتصال ۳۹٫۹۹ یورو برای رضایت تبلیغات اعمال نمی شود.

جزئیات تعرفه در یک نگاه:

ارائه دهنده: Mobilcom-Debitel تعرفه: سبز شبکه Data XL: Telekom 25 گیگابایت حجم داده LTE (تا ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه) امکان تماس تلفنی وجود ندارد، هزینه پیامک برای هر SMS رومینگ اتحادیه اروپا ۱۹ سنت است که شامل حداقل مدت قرارداد ۲۴ ماهه، ۳ ماه است. اطلاع

آیا به دنبال تبلت مناسب برای تعرفه دیتا تلکام هستید؟ این دستگاه ها در حال حاضر محبوبیت خاصی دارند:

چانه زنی تعرفه در شبکه تلکام: باید به آن توجه کنید

شما در شبکه Telekom با سرعت حداکثر ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه گشت و گذار می کنید و حداکثر سرعت آپلود ۵۰ مگابیت در ثانیه دارید. با این حال، توصیه می کنیم قرارداد را در زمان مناسب فسخ کنید ، زیرا هزینه پایه از ماه ۲۵ به ۲۹٫۹۹ یورو افزایش می یابد.

همچنین باید توجه داشته باشید که این پیشنهاد فقط تا ۵ نوامبر ۲۰۲۱ (۸ بعد از ظهر) معتبر است . چنین معامله های تعرفه ای در شبکه تلکام بسیار کم است، بنابراین علاقه مندان نباید زیاد درنگ کنند.

در این ویدیو، فرانک به شما توضیح می دهد که به طور کلی قبل از امضای قرارداد تلفن همراه باید به چه نکاتی توجه کنید:

برای چه چیزی به برنامه داده نیاز دارم؟

طرح داده خالص برای تبلت، لپ تاپ یا به عنوان کارت دوم در گوشی هوشمند دو سیم کارت عالی است. بنابراین می توانید از طریق کارت دیگری تماس برقرار کنید، اما از شبکه Telekom برای گشت و گذار در موبایل استفاده کنید. عملکرد دو سیم کارت اکنون در بسیاری از گوشی های هوشمند یافت می شود. همچنین تبلت های زیادی با LTE وجود دارد، توصیه های فعلی Stiftung Warentest به شرح زیر است:

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *