Telegram manages what WhatsApp fails: Now it s cashing up

Telegram manages what WhatsApp fails: Now it s cashing up

تلگرام یکی از محبوب ترین پیام رسان های دنیاست. اکنون این شرکت نیز می خواهد درآمد کسب کند و اعلام کرده است که تبلیغات در مسنجر چگونه خواهد بود. واتس اپ تا امروز موفق به انجام این کار نشده است.

تلگرام به زودی با تبلیغات در کانال های اصلی

در حالی که فیس بوک هنوز در تلاش است تا بفهمد چگونه پس از خرید واتس اپ با مسنجر درآمد کسب کند، تلگرام اکنون یک قدم جلوتر است. این شرکت سال گذشته اعلام کرد که در آینده ای قابل پیش بینی تبلیغات خواهد کرد. اکنون مشخص شده است که تبلیغات چگونه خواهد بود (منبع: تلگرام). یک چیز از قبل: در چت های فردی و گروه های کوچک، فعلا هیچ تبلیغاتی نمایش داده نمی شود. در ابتدا، فقط گروه های بزرگ با بیش از ۱۰۰۰ عضو را تحت تأثیر قرار می دهد. به نظر می رسد این است:

تلگرام بیان می کند که بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر فعال دارد که بیش از ۵۰۰ میلیارد بازدید در گروه های بزرگ با بیش از ۱۰۰۰ عضو ایجاد می کنند. تبلیغ‌کنندگان می‌توانند زبان و موضوعی را انتخاب کنند که پیام‌ها در آن حداکثر با ۱۶۰ کاراکتر نمایش داده شوند و همچنین مکان‌هایی را که نباید تحت هیچ شرایطی نمایش داده شوند، انتخاب کنند. این روشی است که شما باید دقیقاً به افرادی که می خواهید برسید برسید.

به منظور حفظ حریم خصوصی کاربران تلگرام، هیچ ردیابی وجود ندارد و نباید هیچ لینکی در پیام ها وجود داشته باشد. هدف جلوگیری از ردیابی کاربران به صورت خارجی است.

تلگرام یک جایگزین خوب واتس اپ است. در ویدیو توضیح می دهیم که مسنجر چه کاری می تواند انجام دهد:

تبلیغات تلگرام به زودی راه اندازی می شود

تلگرام پذیرای تمامی تبلیغ کنندگان است. آنها قبلاً می توانند یک حساب کاربری ایجاد کنند و شرایط و ضوابط را مطالعه کنند. تبلیغات در حال حاضر هنوز در مرحله آزمایشی است ، اما به زودی بیشتر و بیشتر در چت های گروهی بزرگ ظاهر می شود. بنابراین در آینده باید منتظر پیام های بیشتری در گروه های بزرگ باشید که ممکن است به آنها علاقه نداشته باشید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *