Sony surprises: Xperia phones are more popular than expected

Sony surprises: Xperia phones are more popular than expected

برای مدت طولانی، بخش ارتباطات بی سیم سونی فرزند مشکل این نگرانی در نظر گرفته می شد. بر اساس ارقام جدید، گوشی های هوشمند اکنون بسیار بهتر به نظر می رسند. در آینده، سونی احتمالاً بیشتر بر روی مدل های رده بالا تمرکز خواهد کرد.

سونی: فروش تلفن همراه به میزان قابل توجهی افزایش یافت

در حالی که سونی عمدتاً از نرم افزار و پلی استیشن سود می برد، فروش گوشی های هوشمند Xperia در سال های اخیر کاملاً ناامید کننده بوده است. در سال ۲۰۲۱، برای اولین بار در سه سال یک نتیجه مثبت گزارش شد. نگاهی به ارقام سه ماهه ای که اکنون منتشر شده است نشان می دهد که سونی حداقل می توانست از نقطه پایین عبور کند. فروش نسبت به سه ماهه مشابه سال قبل حدود یک چهارم افزایش یافته است (منبع: Android Authority).

سونی با تلفن های همراه اکسپریا توانست در سه ماهه ای که به تازگی به پایان رسیده است، فروش حدود ۷۴۵ میلیون یورویی داشته باشد. قبلاً چیزی بیش از ۶۰۰ میلیون یورو بود. علیرغم مشکلاتی که در زنجیره تامین وجود دارد، که اساساً تمام تولیدکنندگان لوازم الکترونیکی با آن دست و پنجه نرم می کنند، در نهایت نتایج به طور قابل توجهی بالاتر در کتاب ها وجود دارد. به گفته سونی، این امر عمدتاً به دلیل تلفن های همراه پریمیوم است که اکنون به طور فزاینده ای عرضه می شوند. اما در آلمان، سهم بازار سونی افزایش نیافته است.

با Xperia Pro-I، سونی یک تلفن همراه کاملاً جدید را در کارنامه خود دارد. جزئیات در ویدیو:

سونی: نرم افزار و پلی استیشن همچنان پیشتاز هستند

در مقایسه با بخش بازی‌ها، بخش ارتباطات سیار سونی نمی‌تواند ادامه دهد. با نرم‌افزار و سخت‌افزار، این گروه در سه‌ماهه‌ای که اخیراً به پایان رسید، حدود ۴٫۹ میلیارد یورو سرمایه‌گذاری کرد. این با افزایش تقریبا ۳۰ درصدی مطابقت دارد. با این حال، سود نسبت به مدت مشابه ۲۰ درصد کاهش یافته است.

به گفته سونی، اهداف خود تعیین شده پیرامون پلی استیشن ۵ در خطر نیستند. این کنسول تاکنون ۱۳٫۴ میلیون بار فروخته شده است. تا پایان مارس ۲۰۲۱ باید ۲۲٫۶ میلیون واحد وجود داشته باشد. گفته می شود که آنها توانسته اند “تراشه های کافی” را برای این کار ایمن کنند. پلی استیشن ۵ به سختی در آلمان در دسترس است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *