Sony smartphone: What you currently have to watch out for when buying

Sony smartphone: What you currently have to watch out for when buying

اگر می خواهید یک تلفن همراه سونی جدید بخرید ، باید بسیار با دقت نگاه کنید. اکنون سازنده ژاپنی به طور رسمی اعلام کرده است که منبع تغذیه از یکی از مدل ها حذف شده است. اما قیمت آن نیز کاهش یافته است. دلیلی برای انجام این کار وجود دارد که انتظار نمی رود مستقیماً انجام شود.

سونی اکسپریا ۱۰ III تا حدی بدون منبع تغذیه است

بر اساس اطلاعات رسمی ، سازندگان تلفن های هوشمند مانند اپل ، سامسونگ یا گوگل در حال حاضر دوست دارند منبع تغذیه خود را برای حفاظت از محیط زیست کنار بگذارند. به گفته این شرکت ، اساساً همه در حال حاضر منبع تغذیه ای دارند که می توانید به سادگی از آن استفاده کنید. اگر می خواهید از پتانسیل کامل عملکردهای سریع شارژ استفاده کنید ، هنوز باید منبع تغذیه بخرید. در نهایت مسئولیت مشتری نهایی است. در سونی دلیل دیگری برای حذف آداپتور برق وجود دارد .

همانطور که سونی موبایل به طور رسمی اعلام کرد ، “Xperia 10 III در کانال های منتخب بدون منبع تغذیه تحویل داده می شود تا از تامین بی وقفه اطمینان حاصل شود ” (منبع: سونی). سونی برای جبران خسارت قیمت آن را ۱۰ یورو کاهش داده است. دقیقاً در کدام کانال ها این مورد دقیقاً ذکر نشده است. از قیمت نمی توان تشخیص داد ، زیرا قیمت در بازار آزاد بسیار متغیر است. بر این اساس ، فروشندگان باید این جزئیات را روشن کنند ، که ما در حال حاضر شاهد آن نیستیم.

در حال حاضر کمبود تراشه در سراسر جهان وجود دارد ، بنابراین سونی موبایل در واقع در اینجا راهی قابل درک را در پیش گرفته است. پس از همه ، بهتر است به جای اینکه اصلا نتوانید گوشی را بفروشید ، آداپتور برق را کنار بگذارید زیرا نمی توانید هیچ آداپتور برق تهیه کنید. مشتریان باید هنگام خرید مدل موردنظر خود دقت کنند . در غیر اینصورت ، به ویژه اندکی قبل از کریسمس ، اگر تلفن همراه ناگهان منبع تغذیه خود را از دست بدهد ، می تواند باعث تعجب بد شود.

سونی قصد دارد گوشی Xperia را به موفقیت برساند

فردا بالاخره روز بزرگی است که سونی یک راز محرمانه را فاش می کند. طبق ویدئوی بالا ، باید یک “تلفن Xperia پیشگام” باشد. ما کنجکاو هستیم که چه انتظاری داریم. تاکنون چیزی درز نکرده است .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *