Sony announces groundbreaking Xperia phone in video

Sony announces groundbreaking Xperia phone in video

سونی قرار است چه کار کند؟ چند روزی است که شرکت ژاپنی مشغول اذیت کردن گوشی جدید Xperia است که تا کنون هیچ نشتی برای آن فاش نشده است. حالا سونی ویدئوی کوتاهی را منتشر کرده است که تنش را بیشتر می کند.

سونی در حال برنامه ریزی بهترین تلفن هوشمند با دوربین است

پس از معرفی گوگل Pixel 6 Pro ، یک تلفن هوشمند اندرویدی با عملکردهای منحصر به فرد دوربین ، سونی می تواند در هفته آینده بهتر عمل کند. تا اینجا ، ما فقط می دانیم که شرکت ژاپنی در ۲۶ اکتبر از تلفن هوشمند جدید Xperia رونمایی می کند. اکنون یک ویدئوی کوتاه منتشر شده است که در آن تمرکز بر احتمالاً بر مهمترین بحث فروش – دوربین:

توضیحات ویدیو در یوتیوب می گوید: ” رونمایی از اکسپریا جدید ما را از دست ندهید … “. در حال حاضر ما انتظار نداریم گوشی جدیدی از سونی عرضه شود. اکسپریا ۱ III و اکسپریا ۵ III چند ماه پیش معرفی شدند و به تازگی وارد بازار شده اند. بنابراین این باید یک مدل کاملاً جدید Xperia با تمرکز بیشتر بر روی دوربین باشد.

کاملا محتمل است که مدل Xperia Pro دیگری برنامه ریزی شده باشد که کاربران حرفه ای گروه هدف آن باشند . شرکت ژاپنی قبلاً با Xperia 1 III به آنجا نقل مکان کرده است. همچنین مناسب است با افرادی در ویدیو صحبت کنید که محتوا تولید می کنند و به یک دوربین خوب نیاز دارند.

اما تا کنون هیچ چیز واقعاً فاش نشده است که دقیقاً چه چیزی از سونی در انتظار ما است. بنابراین می تواند یک سورپرایز واقعی باشد. مدت زیادی است که چنین چیزی در بازار گوشی های هوشمند وجود ندارد. معمولاً همه چیز از قبل مشخص است.

سونی در یک مسیر مثبت حرکت می کند

Xperia 5 III اخیراً ثابت کرد که سونی نمی خواهد و نباید بازار تلفن های هوشمند را رها کند. این تلفن هوشمند اساساً هر آنچه را که از یک گوشی هوشمند جمع و جور بالا انتظار دارید ، ارائه می دهد. مهمترین عیب گوشی های سونی این است که شما باید ماه ها منتظر بمانید تا بازار عرضه شود . بنابراین آنچه سونی هفته آینده نشان می دهد ممکن است تا سال ۲۰۲۲ در بازار نباشد. ما هیجان زده هستیم.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *