So you can save the contacts in the SIM of your Xiaomi

همگام سازی با گوگل به شما امکان می دهد مخاطبین شیائومی خود را در حساب ایمیل خود ذخیره کنید. با این حال، MIUI به شما این امکان را می دهد که مخاطبین خود را در مکان های دیگری مانند حساب Mi، حافظه داخلی دستگاه و حتی در سیم کارت ذخیره کنید.

در گذشته معمول بود که مخاطبین خود را روی سیم کارت خود ذخیره کنید تا در صورت آسیب دیدن دستگاه، بتوانید آنها را نگه دارید. بنابراین، اگر می خواهید مخاطبین خود را ذخیره کنید، همیشه می توانید آنها را روی سیم کارت ذخیره کنید. چگونه؟ در مورد بعدی، ما به شما می گوییم.

بنابراین می توانید مخاطبین را در سیم کارت شیائومی خود ذخیره کنید

وقتی برای اولین بار از موبایل شیائومی استفاده می‌کنیم، از ما می‌خواهد یک ذخیره‌سازی پیش‌فرض مخاطب را پیکربندی کنیم . با این حال، امکان ذخیره مخاطبین جدید در مکان های دیگر وجود دارد. برای دریافت مخاطبین جدید ذخیره شده روی سیم کارت، کافی است این مراحل را دنبال کنید:

مخاطبین روی سیم کارت

  • صفحه کلید را وارد کنید.
  • شماره تلفنی را که می خواهید اضافه کنید وارد کنید.
  • ایجاد مخاطب جدید ” را فشار دهید.
  • سپس برگه ” افزودن به مخاطبین ” باز می شود. محل ذخیره سازی پیش فرض در این بخش ظاهر می شود.
  • سپس در بخش « ذخیره در »، منو را پایین بکشید و « سیم کارت » را انتخاب کنید.
  • برای اتمام، روی « ذخیره » کلیک کنید.

به این ترتیب تمام مخاطبینی که از این پس ذخیره می کنید روی سیم کارت ذخیره می شوند. اگر بیش از یک سیم کارت دارید، مطمئن شوید که سیم کارت پیش فرض برای ذخیره مخاطبین شما کدام است .

نحوه جابجایی مخاطبین موجود

اگر می‌خواهید مخاطبی را که قبلاً ایجاد شده است به سیم‌کارت منتقل کنید، باید به « مخاطبین » بروید، مخاطبی را که می‌خواهید منتقل کنید انتخاب کنید و نماد را با سه نقطه عمودی در گوشه سمت راست بالا فشار دهید.

سپس، از منوی کشویی، ” انتقال به یک حساب دیگر ” را انتخاب کنید . به این ترتیب مخاطب به دستگاه ارسال می شود. بعداً باید مخاطب را در حافظه دستگاه پیدا کنید و روش قبلی را تکرار کنید.

Así puedes guardar los contactos en la SIM de tu Xiaomi. Noticias Xiaomi A

پس از فشار دادن مجدد ” انتقال به حساب دیگر ” از حافظه دستگاه، سیستم به شما این امکان را می دهد که مخاطب را به سیم کارت منتقل کنید. این فرآیند می تواند خسته کننده باشد، زیرا تنها با یک تماس در یک زمان انجام می شود .

علاوه بر این، اگر همگام‌سازی Google فعال باشد، سیستم دوباره مخاطب را از حافظه دستگاه به حساب ایمیل ارسال می‌کند . بنابراین توصیه می شود مخاطب را از ابتدا ایجاد کنید و آن را روی سیم کارت ذخیره کنید .

ورودی تا بتوانید مخاطبین را در سیم کارت شیائومی خود ذخیره کنید اولین بار در xiaomist منتشر شد : وب سایت خبری و خبری شیائومی.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *