Six exclusive Xiaomi functions that other smartphones envy

شش عملکرد منحصر به فرد شیائومی که سایر تلفن های هوشمند به آن حسادت می کنند

ما که از گوشی های شیائومی استفاده می کنیم آن را می دانیم. MIUI تعدادی عملکرد منحصر به فرد را در بین ظاهر محرمانه خود پنهان می کند که نمی توانیم در سایر لایه های سفارشی سازی یا حتی در سیستم Android خود پیدا کنیم ، و چیزی است که کاربرانی که از این تلفن ها لذت می برند ارزش زیادی برای آن قائل هستند.

بنابراین ، در این پست قصد داریم به شما نشان دهیم که کدامیک از این عملکردها را بیشتر دوست داریم و شما را تشویق می کنیم که نظرات مورد علاقه خود را در نظرات بنویسید تا در کنار هم ، قابلیت های جدیدی را که تلفن های ما دارند یاد بگیریم و که حتی ما در آن زمان از آن مطلع نبودیم.

{“videoId”: “x82akzy” ، “پخش خودکار”: true ، “title”: “MEJORA EL RENDIMIENTO de tu XIAOMI GRATIS Y RÁPIDO”}

به لطف این تنظیمات MIUI ، بلندگو را تمیز کنید

بلندگوی شیائومی

و ما این مجموعه کوچک را با یک ترفند واقعاً مفید شروع می کنیم تا بتوانیم تمام آلودگی هایی را که روی اسپیکر تلفن شما جمع می شود از بین ببریم. این عملکرد شامل این است که سیستم فرکانس تندی را منتشر می کند که باعث می شود بلندگوها خود را ارتعاش کنند و به منظور افزایش حداکثر کارآیی آنها ، توصیه می کنیم صدای تلفن خود را حداکثر تنظیم کنید.

البته ، باید به خاطر داشته باشید که این یک ترفند معجزه آسا نیست که تمام آلودگی ها را از بلندگوهای شما حذف می کند ، اما آرام باشید ، زیرا از طرف xiaomist شما قبلاً یک آموزش کاملاً کامل در مورد نحوه انجام این کار با جزئیات برای ترک آنها دارید. به عنوان جدید به

برای دسترسی به این عملکرد در منوی MIUI ، باید مراحل زیر را دنبال کنید:

تمیز کردن بلندگوی شیائومی
 • تنظیمات دستگاه Xiaomi خود را باز کنید
 • گزینه “Clean speaker” را انتخاب کنید
 • عملکرد را فعال کرده و میزان صدا را تا حداکثر دستگاه خود افزایش دهید
چگونه اسپیکرهای گوشی شیائومی خود را تمیز کنید تا شبیه نو شوند
در شیائومیست

چگونه اسپیکرهای گوشی شیائومی خود را تمیز کنید تا شبیه نو شوند

حالت ابر ماه

یکی دیگر از عملکردهای منحصر به فرد MIUI که ما آن را دوست داریم حالت “سوپر ماه” است. با استفاده از آن می توانیم عکس های قابل توجهی از ماه بگیریم و به این فیلترهای مختلف اضافه کنیم تا حتی با عکاسی آزاد نیز جلوه های قابل توجهی را بدست آوریم ، اگرچه استفاده از سه پایه همیشه برای نتیجه ای که تا حد امکان حرفه ای است بسیار توصیه می شود.

برای فعال کردن این حالت ، باید به تنظیماتی که در برنامه اصلی MIUI که دستگاه ما با آن وارد می شود ، دسترسی داشته باشیم ، و باید در نظر داشته باشیم که همه مدل های شرکت با این عملکرد سازگار نیستند ، بنابراین شاید شما آن را در مسیری که در زیر نظر می دهیم پیدا می کند:

ابر ماه
 • به برنامه دوربین دستگاه Xiaomi خود دسترسی پیدا کنید
 • قسمت “More” را در انتخابگر حالت انتخاب کرده و روی “Supermoon” کلیک کنید
 • پس از ورود به حالت ، می توانیم جلوه های مختلفی مانند تصویر یا حتی متن را انتخاب کنیم که می توانیم به راحتی به عکس های ماه اضافه کنیم

برنامه های دوگانه

البته یکی از ویژگی های ستاره ای که چندین سال است با MIUI همراه است ، امکان استفاده از برنامه های تکراری است. بسیاری از لایه های سفارشی دیگر قبلاً این نوع عملکردها را به نرم افزار خود اضافه کرده اند ، اما شیائومی یکی از اولین کسانی بود که توانست از آن لذت ببرد.

به عنوان مثال ، این ابزار شامل داشتن دو حساب WhatsApp در یک گوشی بدون نیاز به نصب برنامه های شخص ثالث است ، چیزی که واقعاً برای دستگاه های دارای دو سیم کارت یا افرادی که نیاز به حساب تفریحی خود دارند ، مفید است. دستگاه و حساب کار شما

برای فعال سازی و پیکربندی برنامه های دوگانه ، باید مراحل زیر را دنبال کنید:

برنامه دوگانه توتو
 • به تنظیمات گوشی شیائومی خود دسترسی پیدا کنید
 • بخش “برنامه ها” را انتخاب کنید
 • “برنامه های دوگانه” را وارد کرده و گزینه “ایجاد” را انتخاب کنید
 • سپس برنامه هایی را که می خواهید کلون کنید ، انتخاب کنید. واتس اپ ، اینستاگرام و فیس بوک در میان سایر موقعیت ها در رتبه های برتر ظاهر می شوند
 • برای مثال WhatsApp را انتخاب کرده و گزینه “Dual Applications” را فعال کنید
 • در نهایت ، شما باید مجوزها را بدهید و شروع به شبیه سازی می کند. این روند فقط چند ثانیه طول می کشد

حافظه RAM گوشی خود را از طریق نرم افزار افزایش دهید

یکی از جدیدترین ویژگی هایی که به چشم می خورد توسعه طولانی مدت حافظه RAM از طریق نرم افزاری است که شیائومی شروع به پیاده سازی آن در گوشی های خود کرده است. درست است که حداقل در حال حاضر ، دستگاه های زیادی وجود ندارد که بتوانیم این گزینه را در آنها بیابیم ، اما با تکمیل اجرای برنامه توسعه MIUI ، ما یک به روزرسانی خواهیم داشت که به ترمینال ما امکان دریافت آن را می دهد.

با تشکر از این ، دستگاه هایی مانند Xiaomi Mi 11 قادر خواهند بود حافظه RAM خود را تا ۳ گیگابایت افزایش دهند و در مجموع به ۱۱ گیگابایت برسند ، این مقدار بیش از حد معقول است تا بتواند تمام وظایفی را که در آن انجام می دهیم مدیریت کند. ما روزانه با کامپیوتر کار می کنیم

برای فعال کردن این عملکرد ، ما فقط باید مراحل زیر را دنبال کنیم:

Ram را گسترش دهید
 • به تنظیمات گوشی شیائومی خود دسترسی پیدا کنید
 • به پایین بروید و گزینه “تنظیمات اضافی” را انتخاب کنید
 • پس از ورود ، روی قسمت “Memory extension” کلیک کنید
 • اگر سیستم اجازه می دهد ، به سادگی گزینه را فعال کنید ، در غیر این صورت ، حافظه داخلی تلفن را تا زمانی که اجازه می دهد آزاد بگذارید.
در صورتی که برنامه های MIUI به درستی کار نمی کنند ، چگونه به روز رسانی ها را حذف کنید
در شیائومیست

در صورتی که برنامه های MIUI به درستی کار نمی کنند ، چگونه به روز رسانی ها را حذف کنید

به لطف مرورگر من ، فیلم ها و عکس ها را از شبکه های اجتماعی بارگیری کنید

یکی از عملکردهای مورد علاقه ما و مطمئناً بیش از حد شناخته شده و گسترده نیست این است که بتوانیم محتوای شبکه های اجتماعی را از طریق مرورگر Mi که به طور پیش فرض روی تجهیزات Xiaomi ما نصب شده است بارگیری کنیم.

عملکرد آن بسیار ساده است ، ما فقط باید آن را از تنظیمات برنامه مرورگر اصلی فعال کنیم و یک نماد آبی کوچک در کنار محتوا ظاهر می شود تا بتوانید آن را به راحتی بارگیری کنید. علاوه بر این ، چیزی که بسیار جالب است این است که این برنامه به ما امکان اضافه کردن پیوند URL را برای دسترسی به محتوای قابل بارگیری حتی در زمانی که ما حتی در خود شبکه اجتماعی ثبت نام نکرده ایم ، می دهد.

برای فعال کردن این تابع ، باید آن را به روش زیر انجام دهیم:

بارگیری ویدئو شبکه های اجتماعی
 • به برنامه مرورگر من دسترسی داشته باشید و روی قسمت “Profile” در قسمت پایین سمت راست کلیک کنید
 • پس از وارد شدن ، از قسمت بالا سمت راست به تنظیمات دسترسی پیدا کنید
 • گزینه “بارگیری تصاویر و فیلم ها” را فعال کنید
بارگیری ویدئو شبکه های اجتماعی 1

برنامه امنیت ، چاقوی شخصی ارتش سوئیس MIUI

و در پایان ، نمی توانیم برنامه امنیتی مورد علاقه خود را از دست بدهیم ، چاقوی ارتش سوئیس که همه ما می خواهیم در تلفن خود داشته باشیم ، شیائومی آن را دارد و بسیار خوب است. از آنجا ما قادر خواهیم بود تقریباً همه کارها را انجام دهیم تا بهترین سلامتی ممکن را در تلفن خود داشته باشیم ، از تشخیص و از بین بردن هر گونه ویروس گرفته تا پاکسازی سیستم برای دستیابی به بهترین عملکرد ممکن.

برنامه امنیتی شیائومی

رابط کاربری آن بسیار ساده است. از صفحه اصلی می توانیم به همه عملکردهایی که به نظافت سیستم اشاره دارد اعم از ذخیره سازی ، حافظه پنهان یا سطح امنیتی دسترسی داشته باشیم ، علاوه بر ابزارهای دیگر مانند فضای دوم ، مسدود کردن برنامه ها یا استفاده از برنامه های دوگانه که ما توضیح داده ایم به شما قبلا

به این ترتیب اتاق خبر xiaomist باتری موبایل را بهینه می کند
در شیائومیست

به این ترتیب اتاق خبر xiaomist باتری موبایل را بهینه می کند

توصیه ما این است که با مرور بین منوها ، به تمام امکاناتی که این ابزار می تواند ارائه دهد ، نگاهی بیندازید ، جایی که تعدادی از عملکردهای بسیار قابل توجه را پیدا خواهید کرد تا بتوانید تقریباً همه چیز را پیکربندی کنید.

(تابع () {window._JS_MODULES = window._JS_MODULES || {}؛ var headElement = document.getElementsByTagName (سر) [۰] ؛ اگر (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement (script) ؛ instagramScript.src =؛ instagramScript.async = true؛ instagramScript.defer = true؛ headElement.appendChild (instagramScript)؛}}) ()؛


اخبار شش عملکرد منحصر به فرد شیائومی که سایر تلفن های هوشمند به آن حسادت می کنند ، ابتدا توسط دانیل وگا در xiaomist منتشر شد .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *