Samsung: More smartphones are supplied with Android 12

Samsung: More smartphones are supplied with Android 12

سامسونگ سخت روی اندروید ۱۲ برای گوشی های هوشمند گلکسی خود کار می کند. گلکسی اس ۲۱ ابتدا به روز رسانی را دریافت می کند. اکنون این شرکت اعلام کرده است که کدام مدل ها پس از آن عرضه خواهند شد. این همچنین یک خبر خوب برای گلکسی S21 است.

سامسونگ اندروید ۱۲ را برای گوشی های هوشمند گلکسی بیشتری عرضه می کند

تست بتا اندروید ۱۲ برای سامسونگ گلکسی اس ۲۱، اس ۲۱ پلاس و اس ۲۱ اولترا چند هفته پیش آغاز شد و ما به شدت به سمت عرضه نهایی پیش می رویم. به همین دلیل است که سامسونگ اکنون اعلام کرده است که گوشی های هوشمند بیشتری در برنامه بتا قرار خواهند گرفت (منبع: SamMobile). جدید عبارتند از:

Samsung Galaxy Z Flip 3 Samsung Galaxy Z Fold 3

آغاز دوباره در کشور اصلی کره جنوبی ساخته خواهد شد. در آنجا می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن «سامسونگ اعضای» در آزمون بتا ثبت‌نام کنید و پس از انتشار نسخه آزمایشی به شما اطلاع داده می‌شود.

این امر باید به زودی در آلمان نیز امکان پذیر شود. سامسونگ در مورد گلکسی اس ۲۱ نیز به همین منوال عمل کرده است. آزمایش بتا ابتدا در یک کشور آغاز شد و سپس به مناطق دیگر آورده شد. بنابراین فقط چند روز طول می کشد تا بتوانیم نسخه بتا را در گوشی های هوشمند تاشو امتحان کنیم.

مهم: نسخه آزمایشی اندروید ۱۲ را روی گوشی هوشمند گلکسی که واقعاً به آن نیاز دارید نصب نکنید. ممکن است مشکلاتی پیش بیاید که در تست‌های داخلی مورد توجه قرار نگرفته‌اند و سپس به شما تبدیل می‌شوند.

در این ویدیو به شما نشان می دهیم که با اندروید ۱۲ چه چیزی تغییر می کند:

سامسونگ گلکسی اس ۲۱: آپدیت اندروید ۱۲ به زودی آماده می شود

زمانی که سامسونگ گوشی های هوشمند بیشتری را در برنامه آزمایش بتا خود قرار می دهد، همیشه یک نشانه بسیار خوب است. این بدان معناست که توسعه به روز رسانی اندروید ۱۲ برای گوشی های هوشمند گلکسی اس ۲۱ پیشرفت خوبی داشته است. بنابراین می توانیم انتظار عرضه نهایی را در هفته های آینده داشته باشیم. هیچ برنامه رسمی از طرف سامسونگ وجود ندارد. گوگل فقط یک بار اعلام کرد که این به روز رسانی باید تا پایان سال ۲۰۲۱ ظاهر شود. این فقط در مورد گوشی های هوشمند سامسونگ صدق نمی کند، بلکه در مورد سایر سازندگان مانند شیائومی نیز صدق می کند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *