Samsung, LG and Co: Listen, televisions have to get "stupid" again

Samsung, LG and Co: Listen, televisions have to get

تلویزیون های هوشمند چند سالی است که بر سر زبان ها افتاده است. تلویزیون بدون اتصال به اینترنت؟ امروزه دیگر قابل تصور نیست و در واقع دیگر در دسترس تولیدکنندگان مانند سامسونگ و شرکت نیست. با این حال ، من فکر می کنم تلویزیون ها به دلایل خوب باید دوباره “احمق” شوند.

چگونه می توانم هنوز با تلویزیون ال جی “قدیمی” زندگی کنم

تلویزیون ال جی من چند سالی است که وجود دارد ، حداقل با استانداردهای سریع امروز. در طول شش سال اتفاقات زیادی می تواند رخ دهد. به عنوان مثال ، در ابتدای سال ۲۰۱۵ ، آیفون ۶ هنوز رویای همه طرفداران اپل بود و PS4 تنها یک سال فرصت داشت تا گرم شود. برای تعداد کمی از مردم ، این شاهدان عینی فنی در حال حاضر توده های ضایعاتی هستند ، اما تلویزیون من روشن و روشن است.

طراحی همیشه شیک و برتر از برخی دستگاه های جدید است ، وضوح و اندازه صفحه نمایش (فول اچ دی ، ۴۷ اینچ) برای من کاملاً کافی است. علاوه بر این ، صدا به اندازه کافی برای اتاق نشیمن خوب است. با این حال ، چیزی که دیگر اصلاً به روز نیست ، قسمت به اصطلاح “هوشمند” تلویزیون است -سیستم عامل (تکرار قبلی WebOS برای LG) به طرز خزنده ای کند است. همین امر در مورد برنامه ها ، به عنوان مثال از خدمات جریان ، صدق می کند. در ابتدا هنوز از آن استفاده می کردم ، اما به زودی زین ها را تغییر دادم.

به منظور همگام شدن با تجربه تلویزیون هوشمند ، من یک تلویزیون کاملاً جدید خریداری نکردم ، بلکه همیشه جدیدترین Fire TV Stick از آمازون را خریداری کردم . مدل ۴K Fire TV Stick در حال حاضر کار خود را برای من انجام می دهد. نه به دلیل وضوح بالقوه بالاتر ، که هیچ فایده ای برای من ندارد ، بلکه به دلیل قدرت محاسبه و سرعت مرتبط است.

تنها زمانی می توانم سیستم عامل تلویزیون ال جی را ببینم که بین ورودی ها جابجا شده و میزان صدا را تغییر دهم. سیگنال تلویزیون نیز از گیرنده کابل خارجی می آید و می آید. به طور خلاصه: تلویزیون هوشمند سابق به یک صفحه نمایش احمقانه اما با عملکرد عالی تبدیل شد .

با استفاده از Fire TV Stick ، ​​یک تلویزیون هوشمند قدیمی به زمان حال بازگردانده می شود. اطلاعات زیر در ویدیو مفید است :

سلام سامسونگ و شرکت: سرانجام به تلویزیون مدولار نیاز است

این به من ایده می دهد: چرا باید همیشه یک تلویزیون کاملا جدید بخرم ، چرا تولید کنندگان نمی توانند صفحه نمایش و “قلب” را از هم جدا کنند؟ تقریباً معادل رایانه شخصی ، که در آن شما همچنین صفحه نمایش و کامپیوتر ماژولار را انتخاب می کنید و در صورت لزوم آنها را عوض می کنید.

در اصل ، این امر در مورد تلویزیون ها نیز امکان پذیر است. اولین رویکرد محتاطانه برای چنین ملاحظاتی در حال حاضر در سامسونگ موجود است ، از جمله در مورد “The Frame”. تلویزیون در طراحی قاب تصویر دارای یک جعبه خارجی است که فقط توسط یک کابل نازک به صفحه نمایش متصل شده و تمام اتصالات آن آماده است .

اگر بیشتر به این موضوع فکر کنید ، کل قدرت محاسباتی تلویزیون را می توان در چنین جعبه ای جای داد. در صورت لزوم ، می توان این قسمت را به تنهایی جایگزین کرد ، اما همچنان می توان از صفحه نمایش استفاده کرد.

افکار من در مورد تعطیلات آخر هفته: این ستون می خواهد غذای قابل تأملی را فراهم کند و “سیل اخبار” هفته را تا انتها منعکس کند. انتخاب کوچکی از مقالات قبلی در ستون:

آیفون ۱۴: به همین دلیل است که تلاش اپل برای کمال در حال حاضر یک مشکل است بیشتر شبیه سامسونگ ، لطفا: کشور به تلویزیون های بهتر نیاز دارد آیا اپل خسته کننده است – یا فقط مبتکرانه است؟

این مزایای زیادی برای کاربر و خود جهان دارد: نیازی نیست هر بار یک تلویزیون کاملاً جدید بخرید – این باعث صرفه جویی در هزینه می شود و کاملاً با پایداری مطابقت دارد. بنابراین زباله های کمتری وجود دارد و شما هنوز هم ارتباط خود را از دست نمی دهید – به معنای واقعی کلمه و مجازاً.

اما من می توانم پیشگویی های عذاب را بشنوم: چیزی شبیه به این هرگز به دست نمی آید. تولیدکنندگان با آن درآمد کمتری کسب می کنند. یا همچنین: مشکل شما کجاست؟ فقط یک Fire TV Stick یا اخیراً جایگزین Roku بخرید.

همه چیز درست است ، اما چرا باید هر زمان که می خواهم “قلب” را عوض کنم ، بخش بزرگی از تلویزیون را پرداخت کنم؟ یا برعکس. صفحه نمایش متوقف می شود ، بنابراین فقط این ماژول با یک ماژول جدید جایگزین می شود و بقیه موارد خریداری نمی شود. من اعتراف می کنم که مفهوم مدولار نیاز به شجاعت در هر دو طرف – تولید کنندگان و مشتریان دارد. اما دست روی دست: در زمینه های دیگر نیز کار می کند. یا آیا همه ما فقط iMac ها و رایانه های مشابه همه کاره را خریداری می کنیم و سپس همیشه آنها را کاملاً جایگزین می کنیم؟ من اینطور فکر نمی کنم.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *