Samsung is ahead of Apple with the Galaxy Tab S8 Ultra

Samsung is ahead of Apple with the Galaxy Tab S8 Ultra

سامسونگ نه تنها پاسخ iPhone 13 را با Galaxy S22 در عرض چند ماه ارائه می دهد ، بلکه یک تبلت جدید با رده بالا اندرویدی را ارائه می دهد که حتی قبل از استفاده رقیب از این رده محصول ، از طرح بحث برانگیز اپل استفاده می کند.

سامسونگ گلکسی تب اس ۸ اولترا دارای درجه یک است

سامسونگ با Galaxy Tab S7 و Tab S7 Plus دو تبلت اندرویدی بسیار موفق در بازار دارد. با سری Galaxy Tab S8 ، جانشینانی برای مدتی مشخص شده اند ، به این ترتیب سامسونگ برای اولین بار یک مدل حتی بزرگتر و مجهزتر از نظر فنی با مدل Ultra ارائه می دهد. علاوه بر این ، جزئیات جدیدی ظاهر شده است. سامسونگ می خواهد یک بریدگی در Galaxy Tab S8 Ultra ادغام کند . به گفته یک افشاگر ، تبلت باید به این شکل باشد:

این رندر سه بعدی بر اساس نقشه های CAD از تولید ایجاد شده است. بنابراین ما بریدگی را در سمت جلو مشاهده می کنیم. بنابراین هنگام برقراری تماس تصویری یا گرفتن عکس سلفی ، باید رایانه لوحی را در حالت افقی نگه دارید . درگاه USB در طرف مقابل قرار ندارد ، بلکه در سمت کوتاه برای استفاده در قالب عمودی قرار دارد.

قرار است یک بریدگی نازک ترین لبه های صفحه نمایش دستگاه را تضمین کند . و این دقیقاً همان کاری است که سامسونگ با Galaxy Tab S8 Ultra انجام می دهد. در ترکیب با صفحه نمایش ۱۴٫۶ اینچی ، یک تبلت اندرویدی بزرگ خواهد بود ، اما هنوز هم نسبتاً جمع و جور و نازک به نظر می رسد.

برای مقایسه: در ویدیو می توانید Galaxy Tab S7 را بدون بریدگی مشاهده کنید:

اپل از بریدگی در iPad استفاده نمی کند

اپل اخیراً بریدگی آیفون را به مک بوک پرو آورده است. شاید گام بعدی iPad باشد تا لبه ها حتی نازک تر شوند و ظاهر را به طور چشمگیری تجدید نظر کند. با این حال ، هر دو تولید کننده باید اطمینان حاصل کنند که هنوز هم می توان این تبلت را به راحتی در دست گرفت. برای این کار کمی حاشیه لازم است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *