Samsung hit: Galaxy S21 & Buds Pro including 40 GB tariff effectively with profit

Samsung hit: Galaxy S21 & Buds Pro including 40 GB tariff effectively with profit

هر کسی که با گلکسی S21 بازی می کند، در حال حاضر می تواند یک معامله واقعا خوب پیدا کند. خرده فروش تلفن همراه Sparhandy دارای پرچمدار سامسونگ شامل نرخ ثابت تمام شبکه و پیامک و همچنین ۴۰ گیگابایت LTE / 5G با قیمت های بسیار پایین است. هدفون های بلوتوث Buds Pro به صورت رایگان در دسترس هستند، که این معامله را جذاب تر می کند.

Samsung Galaxy S21 با تعرفه ۵G 40 گیگابایتی و Buds Pro رایگان

Sparhandy در حال حاضر یک پیشنهاد ارزان با Galaxy S21 دارد . شما می توانید برترین گوشی هوشمند سامسونگ را با قرارداد “Free M Boost” در شبکه O2 به مبلغ ۲۷٫۹۹ یورو در ماه و ۸۸٫۹۹ یورو یک بار (پرداخت اضافی + هزینه اتصال) از سامسونگ تهیه کنید. این یک قیمت پایین بی نظیر برای بسته تعرفه با حجم داده ۴۰ گیگابایتی LTE / 5G ، Allnet و نرخ ثابت پیامک است. همچنین Galaxy Buds Pro را به صورت رایگان دریافت می کنید. با این حال، معامله فقط برای مدت کوتاهی معتبر است.

جزئیات تعرفه در یک نگاه

تعرفه: شبکه رایگان M Boost: o2 40 گیگابایت LTE / 5G (حداکثر ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه) رومینگ اتحادیه اروپا با نرخ ثابت Allnet و پیامک شامل عملکرد اتصال: استفاده از تعرفه برای حداکثر ۱۰ سیم کارت حداقل مدت ۲۴ ماه، مهلت اخطار ۳ ماهه

در تست گلکسی اس ۲۱ یا در این ویدیو می‌توانید درباره تلفن‌های همراه بیشتر بدانید:

هزینه های پیشنهاد در یک نگاه:

هزینه اصلی: ۲۴ × ۲۷٫۹۹ یورو در ماه پرداخت اضافی برای Samsung Galaxy S21 5G (128 گیگابایت): ۴۹ یورو هزینه اتصال: ۳۹٫۹۹ یورو هزینه ارسال: رایگان
= جمعاً ۷۶۰٫۷۵ یورو پس از یک دوره حداقل ۲۴ ماهه

Samsung Galaxy S21 در بسته تعرفه: به همین دلیل است که پیشنهاد بسیار خوب است

طبق مقایسه قیمت ایده آل، سامسونگ گلکسی S21 5G با ۱۲۸ گیگابایت فضای ذخیره سازی در حال حاضر حداقل ۶۶۳ یورو قیمت دارد، Buds Pro 110 یورو قیمت دارد که در مجموع ۷۷۳ یورو است. بنابراین شما نه تنها گوشی هوشمند و هدفون را با قرارداد در اسپارهندی ارزان‌تر از خرید تکی آن‌ها دریافت می‌کنید، بلکه در واقع حتی ۱۲.۲۵ یورو نیز سود ناچیزی خواهید داشت. چنین معاملات تعرفه ای بسیار نادر است، اگر به Galaxy S21 با قرارداد CO2 علاقه مند هستید، می توانید بدون تردید ضربه بزنید.

نکته مثبت دیگر: از آنجایی که این تعرفه «تقویت رایگان» است، می‌توانید از حجم داده سخاوتمندانه ۴۰ گیگابایتی LTE / 5G در حداکثر ۱۰ سیم کارت استفاده کنید. ایده آل برای همه کسانی که می خواهند نه تنها با تلفن همراه خود، بلکه با تبلت، ساعت هوشمند و سایر دستگاه ها در وب گردی کنند.

با این حال، فراموش نکنید که به موقع لغو کنید. اگر این کار را نکنید، قرارداد به طور خودکار برای یک سال دیگر تمدید می شود و هزینه پایه از ۲۵ ماه به ۳۴٫۹۹ یورو افزایش می یابد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *