Samsung Galaxy Z Flip 3 with 120 GB tariff greatly reduced

Samsung Galaxy Z Flip 3 with 120 GB tariff greatly reduced

به لطف یک کمپین تخفیف در خرده‌فروشی تلفن همراه Sparhandy، می‌توانید Samsung Galaxy Z Flip 3 (256 گیگابایت) را به همراه قرارداد ۱۲۰ گیگابایتی با قیمتی کاملاً بالا تهیه کنید. xiaomist محاسبه می کند و نشان می دهد که چرا معامله ارزش آن را دارد.

Samsung Galaxy Z Flip 3 با ۱۲۰ گیگابایت با قابلیت ۵G با قیمت مناسب

در Sparhandy در حال حاضر می توانید Samsung Galaxy Z Flip 3 5G شامل تعرفه با حجم داده باورنکردنی ۱۲۰ گیگابایت LTE / 5G ، نرخ ثابت تمام شبکه و پیامک در شبکه o2 را با ۳۵٫۹۹ یورو در ماه ایمن کنید. علاوه بر این، یک بار هزینه ۱۳۸٫۹۹ یورو (پرداخت اضافی + قیمت اتصال) وجود دارد.

Samsung Galaxy Z Flip 3 دارای صفحه نمایش ۶٫۷ اینچی مورب هنگام باز شدن است. همچنین دارای یک صفحه نمایش ۱٫۹ اینچی جلویی بازطراحی شده است که اکنون چهار برابر بزرگتر از نسل قبلی خود است. Flip 3 با ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی و پردازنده اسنپدراگون ۸۸۸ با ۸ هسته و حداکثر ۲٫۸۴ گیگاهرتز، قدرتی بیش از اندازه کافی برای برنامه های کاربردی مختلف ارائه می دهد.

مروری بر جزئیات تعرفه

تعرفه: شبکه رایگان L Boost: o2 120 گیگابایت LTE / 5G (تا ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه) رومینگ اتحادیه اروپا با نرخ ثابت Allnet و پیامک شامل عملکرد اتصال: استفاده از تعرفه تا ۱۰ سیم کارت ۲۴ ماه دوره قرارداد، ۳ ماه مهلت اخطار

در ویدیوی زیر می‌توانید ببینید که چگونه Samsung Galaxy Z Flip 3 در دست است:

هزینه های زیر در انتظار شماست

هزینه اصلی: ۲۴ × ۳۵٫۹۹ یورو در ماه یکبار پرداخت اضافی برای گوشی هوشمند: ۹۹ یورو هزینه اتصال: ۳۹٫۹۹ یورو هزینه های حمل و نقل: رایگان
= ۱۰۰۲٫۷۵ یورو کل هزینه ها بعد از ۲۴ ماه

Samsung Galaxy Z Flip 3 با تعرفه ۱۲۰ گیگابایتی: به همین دلیل است که این پیشنهاد بسیار خوب است

ارزان ترین قیمت آنلاین گلکسی زد فلیپ ۳ جدید با ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی در خرید تکی در حال حاضر حدود ۸۵۰ یورو است. اگر این مقدار را از کل هزینه قرارداد در مدت حداقل ۲۴ ماه کم کنید، ۱۵۲٫۷۵ یورو دریافت خواهید کرد. این به این معنی است که شما در واقع فقط ۶٫۳۶ یورو در ماه پرداخت می کنید – قیمت پایینی برای نرخ ثابت Allnet و پیامک با ۱۲۰ گیگابایت حجم داده. برای مقایسه: با o2 direct شما باید برای همان پیشنهاد تقریباً دو برابر قیمت بپردازید.

نکته مثبت دیگر: از آنجایی که تعرفه «تقویت رایگان» است، می‌توانید از حجم داده ۱۲۰ گیگابایتی LTE / 5G تا حداکثر ۱۰ سیم کارت استفاده کنید. ایده آل برای همه کسانی که می خواهند نه تنها با تلفن همراه خود، بلکه با تبلت، ساعت هوشمند و سایر دستگاه ها در وب گردی کنند.

اما فراموش نکنید که به موقع، یعنی حداقل ۳ ماه قبل از پایان قرارداد ، انصراف دهید . اگر این کار را نکنید، قرارداد به طور خودکار برای یک سال دیگر تمدید می شود و هزینه پایه از ۲۵ ماه به ۴۴٫۹۹ یورو افزایش می یابد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *