Samsung Galaxy Tab S8 Ultra: Hardly anyone will make this decision

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra: Hardly anyone will make this decision

سامسونگ تا چند ماه دیگر نه تنها پاسخ آیفون ۱۳ را با گلکسی اس ۲۲ ارائه خواهد کرد، بلکه یک تبلت اندرویدی رده بالای جدید را نیز از قبل ارائه خواهد کرد. یک طرح بحث برانگیز از اپل قبل از اینکه رقیب حتی از آن در این رده محصول استفاده کند استفاده شده است.

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra دارای بریدگی است

سامسونگ با Galaxy Tab S7 و Tab S7 Plus دو تبلت اندرویدی بسیار موفق در بازار دارد. با سری گلکسی تب اس ۸، جانشینانی برای مدتی معرفی شده اند که به موجب آن سامسونگ برای اولین بار یک مدل بزرگتر و مجهزتر از نظر فنی را برای اولین بار با یک مدل Ultra ارائه خواهد کرد. علاوه بر این، جزئیات جدیدی ظاهر شده است. سامسونگ می خواهد یک ناچ را در گلکسی تب اس ۸ اولترا ادغام کند . به گفته یک افشاگر، تبلت باید به شکل زیر باشد:

این رندر سه بعدی بر اساس نقشه های CAD از تولید ایجاد شده است. بنابراین ما بریدگی را در کنار در جلو می بینیم. بنابراین هنگام برقراری تماس ویدیویی یا گرفتن سلفی باید تبلت را در فرمت افقی نگه دارید . پورت USB در طرف مقابل قرار ندارد، بلکه در سمت کوتاه برای استفاده در فرمت پرتره قرار دارد.

یک بریدگی قرار است از نازک‌تر بودن لبه‌های نمایشگر دستگاه اطمینان حاصل کند . و این دقیقاً همان کاری است که سامسونگ با Galaxy Tab S8 Ultra انجام می دهد. در ترکیب با نمایشگر ۱۴٫۶ اینچی، تبلت اندرویدی بزرگی خواهد بود، اما همچنان نسبتا جمع و جور و باریک به نظر می رسد.

برای مقایسه: در ویدیو می توانید گلکسی تب اس ۷ را بدون بریدگی ببینید:

اپل از بریدگی در iPad استفاده نمی کند

اپل اخیراً این بریدگی را از آیفون به مک بوک پرو آورده است. شاید قدم بعدی آی‌پد باشد که لبه‌ها را حتی نازک‌تر کند و ظاهر را به‌طور چشمگیری اصلاح کند. با این حال، هر دو سازنده همچنین باید اطمینان حاصل کنند که تبلت همچنان به راحتی در دست نگه داشته می شود. برای این کار کمی حاشیه لازم است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *