Samsung Galaxy S22 series: mass production of components is said to have started

Samsung Galaxy S22 Ultra Render

سامسونگ تولید انبوه قطعات را برای سری بعدی گوشی های هوشمند پرچمدار خود، سری گلکسی اس ۲۲ آغاز کرده است. سازنده کره جنوبی تولید قطعات را برای هر سه نسخه، برای Galaxy S22 (شماره مدل SM-S901)، Galaxy S22 + (SM-S906) و Galaxy S22 Ultra (SM-S908) افزایش داده است.

گفته می شود تولید انبوه از اواسط هفته گذشته آغاز شده است. با این حال، در حال حاضر، هنوز به چند بخش مانند کابل های فلکس محدود شده است. با گلکسی اس ۲۲ اولترا، به نظر می رسد سامسونگ در حال حاضر روی تولید نسخه آمریکایی تمرکز کرده است.

سامسونگ معمولاً تولید انبوه را دو تا سه ماه قبل از عرضه آغاز می‌کند، بنابراین این گزارش مطابق با شایعات مربوط به عرضه در اوایل سال ۲۰۲۲ است. اعلامیه در فوریه محتمل‌تر به نظر می‌رسد زیرا شایعه شده است که این شرکت بالاخره پرده سامسونگ گلکسی S21 FE را برمی‌دارد. در طول نمایشگاه CES 2022 که از ۵ تا ۸ ژانویه برگزار می شود.

گزارش هایی مبنی بر معرفی این گوشی ها در اوایل سال آینده وجود دارد. برخی از افشاگران ادعا می کنند که سری گلکسی S22 سامسونگ باید در اواخر ژانویه ۲۰۲۲ معرفی شود، در حالی که برخی دیگر ادعا می کنند که عرضه باید در فوریه ۲۰۲۲ باشد.

منابع):
WinFuture

مقاله سری گلکسی اس ۲۲ سامسونگ: گفته می شود تولید انبوه قطعات آغاز شده است اولین بار در وبلاگ xiaomist ظاهر شد .

اشکال وب از http://feeds.feedburner.com/~r/xiaomistsBlog/~4/pSTEO2Y3iEk

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *