Release of macOS Monterey: At what time does the download start?

Release of macOS Monterey: At what time does the download start?

اپل هنوز آخرین نسخه macOS Monterey را به ما بدهکار است – نسخه ۱۲٫۰ سیستم Mac. بالاخره امروز این اتفاق می افتد. اما در چه ساعتی می توانیم در کمین باشیم تا بارگیری شروع شود؟ ما به شما می گوییم

به روز رسانی از ۲۵ اکتبر ۲۰۲۱: از زمان معرفی MacBook Pro جدید ، ما می دانیم که اپل دوست دارد macOS Monterey را دوشنبه به صورت رسمی عرضه کند. اما چه زمانی دانلود رایگان در واقع امکان پذیر است؟ تجربه نشان داده است که می توانیم در اوایل شب روی آن حساب کنیم. اگر همه چیز طبق برنامه پیش می رود و مشکلی وجود ندارد ، باید ساعت ۷ بعد از ظهر به وقت ما شروع شود. در کوپرتینو ، کالیفرنیا ، ساعت ۱۰ صبح – زمان معمول اپل برای انتشار به روز رسانی نرم افزار ، خواهد بود.

شایان ذکر است: اولین نسخه های مک بوک پرو جدید یک روز بعد ، از ۲۶ اکتبر در اختیار مشتریان قرار می گیرد. به روزرسانی جدید macOS 12 با بسیاری از مکینتاش ها سازگار است که برخی از آنها در سال ۲۰۱۳ منتشر شده است. در این مقاله می توانید بیشتر در این مورد بخوانید.

مقاله اصلی:

کاربران Mac هنوز باید صبور باشند ، زیرا در حال حاضر تنها نسخه های جدید سیستم برای iPhone ، iPad ، Apple Watch و Apple TV وجود دارد – به ویژه iOS 15 ، iPadOS 15 ، watchOS 8 و tvOS 15. چه کسی در آخرین رویداد اپل در قرار ملاقات برای macOS مونتری امیدوار بود که آنها ناامید شده باشند.

macOS Monterey Beta 7: گامی دیگر برای انتشار

اما اکنون اپل حداقل نسخه توسعه دهنده ۷ و بتای عمومی مربوط به macOS 12 را منتشر می کند (منبع: اپل). بنابراین کار در حال پیشرفت است ، اما هنوز تکمیل نشده است زیرا هنوز به اصطلاح “نامزد آزادی” نیست. در غیر این صورت انتشار آن تا چند روز دیگر قابل پیش بینی است. اما macOS Monterey کی می آید؟

ما فقط می توانیم در مورد آن گمانه زنی کنیم. متأسفانه زمان انتشار نسخه های پیشین فقط اطلاعات محدودی را ارائه می دهد ، بیایید نگاهی بیندازیم:

macOS 11: 12 نوامبر ۲۰۲۰ macOS 10.15: 7 اکتبر ۲۰۲۰ macOS 10.14: 24 سپتامبر ۲۰۱۸ macOS 10.13: 25 سپتامبر ۲۰۱۷ macOS 10.12: 20 سپتامبر ۲۰۱۶

در سال های اخیر ، انتشار در واقع در پایان ماه سپتامبر انجام شد ، اما نه در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۱۹٫ در پایان ، ما حتی مجبور بودیم تا ماه نوامبر منتظر بمانیم. با این حال ، ما مشکوک هستیم: در جریان رویداد دیگری که اپل پیش بینی کرده بود ، سازنده باید تاریخ انتشار آن را مشخص کند. اخیراً ، اکتبر برای این مورد بحث شد.

در macOS Monterey منتظر چه چیزی هستیم؟ در ویدیو پاسخ وجود دارد:

کاربران IPad نیز مشتاقانه منتظر macOS 12 هستند

این مدت زمانی است که کاربران iPad باید منتظر “Universal Control” یا “Seamless Control” باشند. برای کنترل مشترک Mac و iPad با صفحه کلید و موس (ترک پد) شما نه تنها به iPadOS 15 بلکه به نسخه نهایی macOS Monterey نیز نیاز دارید. تا کنون هیچ کس نتوانسته این را در ملاء عام آزمایش کند زیرا “کنترل جهانی” هنوز در همه بتا وجود نداشت.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *